Izvēlne
No 21.10 interešu izglītības nodarbības klātienē nenotiek.Informācija par veicamajiem uzdevumiem un attālināto darba organizāciju skatīt darba plānā un pulciņu WhatsApp grupās.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • No 21.10 interešu izglītības nodarbības klātienē nenotiek.Informācija par veicamajiem uzdevumiem un attālināto darba organizāciju skatīt darba plānā un pulciņu WhatsApp grupās.
oktobris

visas grupas

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c.
#1 Dizains un tā lietotājs izstrādāt dizaina priekšmetu mājdzīvnieku dzīves apstākļu uzlabošanai. Lietotāju izpēte, problēmu apzināšana.
#2 Dizaina projekts Dizaina piedāvājumi problēmas risināšanai. Dažādu skiču skicēšana, analogu apskate, veiksmīgākā varianta izvēle un detalizētāka izstrāde.
#3 No 14.oktobra nodarbības notiek tikai individuāli (iepriekš jāpiesakās) vai attālināti Pabeigt un noformēt dizaina projektu. Veidot dizaina priekšmeta maketu, testēt to dabā. Visas darbības jādokumentē fotografējot vai video.
#4 Rudens brīvlaika piedāvājums Iespēja apmeklēt nodarbību, ievērojot noteikumus, vai strādāt mājās, savu veikumu sūtot skolotājai. Rudens brīvlaikā veiktie dažādie darbi piedalīsies CBJC konkursā.
#5 25.- 29.oktobris Rudens brīvlaika darbi- izvēles uzdevumi- iesākto darbu pabeigšana (dizains dzīvniekiem, istabas perspektīvas zīmējums). Sava dizaina priekšmeta dzīvniekiem izgatavošana un testēšana (neaizmirstiet fotografēt un nofilmēt!) vai istabas dizaina koncepciju skiču pabeigšana. Saziņa un darba procesa materiālu sūtīšana Whats App!

Interjera dizaina studija

Mācamies dizaina domāšanu, attieksmi, prasmes un radošu pieeju telpu interjeriem

  • IDEJAS ATTĒLOŠANA – skicēšana, zīmēšana, rasēšana
  • IDEJU REALIZĀCIJA – dizaina priekšmetu izgatavošana, interjeru projekti, telpu noformēšana
  • MATERIĀLU IZPRATNE – prasmes strādāt ar dažādiem materiāliem un tehnikām
  • DARBU PARĀDĪŠANA – piedalīšanās izstādēs, telpu interjeri, vides māksla
  • DIZAINA IEPAZĪŠANA – var noderēt ikdienā un nākotnes profesijas izvēlē

Darba plāns

Spied pogu, lai skatītu pulciņa darba plānu!

Skolotāja

Ingūna Briede

Nodarbību laiki

Pamata grupa

Piektdienās
14:00-16:00

Meistarības grupa

Pirmdienās
18:00-20:00

Piektdienās
16:00-18:00

Pieteikties!