Visu pulciņu darba plāni – novembris
Printēt
Skatīt tekošā mēneša plānus

Angļu valoda

Auduma dizains tērpos

Visas grupas

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c. Informācija CBJC
#1 Turpinām iesāktos darbus individuāli. Padziļinām zināšanas apgūtajās tehnikās un šūšanā. Ja nepieciešama konsultācija, zvanīt pa tālruni 29392196 Tekstilkrāsas 3m balta un 3m melna gumija; šujmašīnas lampiņas 2 gab.; šujamās adatas 1 kompl.; krāsaini diegi (10 spolītes); līmplēve 4m (koka imitācijas).

Automodelisms

Balles dejas “Reveranss”

Breaking & House dance komanda “Diverse Styles Crew”

Cipariņa klubs

visiem

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c. Informācija CBJC
#1 Individuāls darbs ar katru audzēkni pēc īpaša grafika. Uzdevumi par figūras virzienu maiņu.
#2 Septiņas reizes nomēri vienu reizi nogriez. Uzdevumi par figūru struktūras maiņu.
#3 Septiņas reizes nomēri vienu reizi nogriez. Uzdevumi par figūru sagriešanu
#4 Pentanimo Uzdevumi par figūru salikšanu no daļām.

Daigas darbnīca

Deju grupa “VIVA”

Deju studija “Grācija”

Eksperimentālā studija

Floristikas pulciņš

2.grupa(iesācēji pirmsskola, skolnieki) 3.11 strādajam attālināti, veicamais uzdevums Wacap grupa ar attēlu un aprakstu.

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c. Informācija CBJC
#1 Iemācīties izveidot niedru kūlīšu dekoru. Niedres, 30-40 gab. nazis , knaibles, stieple/uztītā/, dekoratīvā lenta vai rafijs, sizāle, taurenīši vai tārpiņi , puķītes mākslīgās, gumija dzija nedaudz efektdzija nedaudz , pērlītes, fliterīši skaistumam
#2 Pilnveidot prasmes strādāt ar līmes pistoli. Koka mizu un zaru trauku izveide. Bļodiņa (atbilstoši vēlamā trauka formai). Lielākam trauka vai izmantot fibras groza ieklāju vai papes trauka; alumīnija folija.
#3 Nostiprināt un pilnveidot zināšanas izgatavot dekorus. Sausu nospiestu lapu dekoratīvs podiņš. Kūdras vai māla podiņš,gab. zaļo ziedu oasis, stieple tehniskā , rudens auglīši /mežrozīte.... utt./ skaistas sausas kļavu lapas 10-12 gab ar kātiem, līmes pistole, sizāle, rafijs, sūnas ,zīles,zīļu vāciņi kastaņi, mazi čiekuriņi utt. līmes stieņi 10 gb
#4 Patstāvīgi izveidot dekors ar sveci. Puķu pods/neliels/ svece; sausā oāze (spraužam masa ziedu kompozīciju darināšanai).; metāla stieple; knaibles; sausie zari; dažāda lieluma dekoratīvie āboli, ogas.; priežu čiekuri; žāvētas citronu šķēlītes, čiekuri, bumbiņas vai rotājumiem pēc izvēles, mākslīgai sniegs, līmes stieņi.
#5 Izveidot dekoru ar riekstu čaumaliņām, korķa materiālu. Riekstu čaumaliņas, kartons, sizāle, rafijs, limes stienis, korķa materiāls, gliters

2.grupa(ar priekšzināšanam), stra'dājam individuāli pēc pieraksta, sazinamies par laikiem.

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c. Informācija CBJC
#1 Iemācīties un nostiprināt zināšanas izgatavot bērzu tāss karkasu . Bērzu tāss, stieple tehniskā, dekoratīvā stieples, šķēres, floristikas nazis.
#2 Nostiprināt zināšanas konfekšu pušķu, dekoru izveidē. Saldais pušķis. Sauss, izturīgs koks/lazda/ apmēram 30-40 cm; stiprs diegs vai smalka aukla; aptuveni 12-15 gb karameles (košos papīros). Kreppapīrs staipīgais dzeltens, sarkans, zaļš.
#3 Romantiskas galda kompozīcijas izveidošana ar zaļo ziedu oasis. Zaļo ziedu oāze 1/3 daļa, ziedi atbilstoši gadalaikam ar stingriem kātiem, sedzošais materiāls brūklenāji, Rūpnieciskie materiāli sizāle, rafijs,pērlītes, bumbiņas un c. Lēzens trauks dekora izveidei.
#4 Dažādu stilizētu eglīšu dekoru izveide Pamatnei: puķu pods vai cits interesants keramikas trauks, pērlītes,bumbiņas pēc izvēles. Nostiprināšanai: oāze, ģipsis vai līme(karstā vai PVA). Rotāšana: lieli čiekuri un citi dabas materiāli(sūnas, vīnstīgas, interesanti, sakņu veidojumi, dekoratīvās stieplītes, lentes, eglīšu rotājumi vai pērlītes.
#5 Radošs darbs pēc izvēles Materiāli pēc izvēles

Galda hokejs

Hip-Hop deju grupa “RedCreate”

VISAS GRUPAS

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c. Informācija CBJC
#1 27.oktobris - katrai grupai tiks nosūtīts video formātā kustību materiāls, kurš būs jāiemācās patstāvīgi. (Whatsapp grupā) * 1.-3.klašu grupai deja ir gatava, bet mājas uzdevums šajā nedēļā ir to atkārtot un precīzi piestrādāt pie soļu tehniskā izpildījuma. * 4. - 6. klašu grupai kustību materiāls ir pabeigts, bet vēlams to atkārtot, lai neaizmirstas un spogulī precizēt soļus, kuriem ir tehniskas nianses. * 7. - 9.klašu grupa turpina ar video materiāla palīdzību mācīties dejas materiālu un ja kas nav skaidrs ir iespēja sazināties Whatsapp grupā vai tiešsaistē ar Google Meet palīdzību. * 10. - 12.klašu grupai tehniski jāslīpē dejas kombinācija ''Touch it'' un jāiemācās izjust dejas kombinācijas ''Wolves'' emocionālais vēstījums, lai spētu kombināciju iznest ne tikai tehniski ,bet arī emocionāli. Būs video ar turpinājumu, ja kas nebūs skaidrs sazināmies Whatsapp vai tiešsaistē ar Google Meet palīdzību.
#2 3. un 5 novembris - Šajā nedēļā ir plānots satikt katru klašu grupu klātienē, bet ārā, ja būs labs laiks. (Vieta Whatsapp grupā tiks precizēta) Plānots ar katru grupu 1h ietvaros iziet cauri tam, ko būs mājās paveikuši un iemācījušies no video materiāliem un dot iespēju jautāt ja ir kas neskaidrs. JA BŪS NELABVĒLĪGI LAIKA APSTĀKĻI, TAD TIKS TURPINĀTS ATTĀLINĀTAIS MĀCĪBU DARBS VIDEO FORMĀTĀ.

Instrumentspēle – akustiskā ģitāra, bass ģitāra

Interjera dizaina studija

Keramika

Kustību laiks

Mākslas darbnīca

Modes dizains

Modes un stila aksesuāri

Popgrupa “Vizbulēni”

Ritmika

Abas grupas

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c. Informācija CBJC
#1 Ritma, līdzsvara un koordinācijas vingrojumi 2.11 un 4.11 individuālās nodarbības; info saziņas grupā Krāsaina (dzeltena/sarkana) līmlenta grīdas marķēšanai

Robotika

1.grupa(iesācēji)

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c. Informācija CBJC
#1 Individuālais darbs, robota konstruēšana. Katrs saņem savu robota komplektu un veic tā konstruēšanu. Pulciņa individuālā apmeklējuma grafiks ir nosūtīts dalībnieku kopējā grupas sarakstē "Whatsapp", lūgums sekot līdzi izmaiņām.

2.grupa(ar priekšzināšanām) specializācija sumo roboti

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c. Informācija CBJC
#1 Sumo robotu elektriskās shēmas izstrāde. Tiek veidots rasējums un nosūtīts uz ražošanas rūpnīcu. Pulciņa individuālā apmeklējuma grafiks ir nosūtīts dalībnieku kopējā grupas sarakstē "Whatsapp", lūgums sekot līdzi izmaiņām.

3.grupa( ar priekšzināšanām) specializācija tehnoloģijas

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c. Informācija CBJC
#1 3D printeru un robota roku konstruēšana un elektrisko shēmu montāža un lodēšana. Elektrisko shēmu apkopošana un uzstādīšana pēc 3D printera un robota rokas parametriem. Pulciņa individuālā apmeklējuma grafiks ir nosūtīts dalībnieku kopējā grupas sarakstē "Whatsapp", lūgums sekot līdzi izmaiņām.

Rokdarbu klase “Pats”

Visām grupām

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c. Informācija CBJC
#1 Turpīnām darbu pie iesāktajiem projektiem, pēc darba plāna, ar iespēju mainīt uzdevumus individuāli. Strādājam pēc sastādītā individualā darba grafika, pārejiem darbs attālināti. saziņa WhatsApp 29172458

Škicskice

Studija pirmsskolai

Šūšanas klase

Tehniskā modelēšana, dizains un kokapstrāde

Vokālā studija “Sekunda”

Zīda apgleznošana

visas

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c. Informācija CBJC
#1 Turpinām iesāktos darbus individuāli. Ja nepieciešama konsultācija, zvanīt pa tālruni 29392196 Tekstilkrāsas

Zīmēšana un gleznošana