Izvēlne
Piektdien, 26.aprīlī, sakarā ar dalību pasākumā, Zīmētprieks, Mākslas darbnīcas, Interjera dizaina, Auduma dizaina,Šūšanas, Rokdarbu, Keramikas nodarbības nenotiek Otrdien, 23.aprīlī Kustību laiks nodarbības nenotiek
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Nodarbību grafiks

Pulciņu nodarbību laiki ir orientējoši un iespējamas korekcijas.

Sarkanā krāsā iezīmētie pulciņi jau nokomplektēti (brīvu vietu nav).

Jautāt skolotāja kontakttālruni, lai reģistrētos rindā uz brīvajām vietām.

Pulciņš Grupa Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Angļu valoda 1.klase 13:30-14:10 13:30-14:10
Angļu valoda 2.klase 13:30-14:20 13:30-14:30
Angļu valoda 3.klase 14:10-15:10 14:10-15:10
Angļu valoda 4.klase 14:30-15:50
Angļu valoda 5.klase 14:30-15:50
Angļu valoda 6.klase 15:50-17:50
Angļu valoda 7.klase 14:00-16:00
Auduma dizains (apgleznošana, apdruka, batika) 1.grupa 14:00-17:00
Auduma dizains (apgleznošana, apdruka, batika) 2.grupa 14:00-17:00
Auduma dizains (apgleznošana, apdruka, batika) 3.grupa 14:00-17:00
Automodelisms Automodelisma pamati (1.-3.klase) 1.grupa 14:00-15:00
Automodelisms Automodelisma pamati (1.-3.klase) 2.grupa 15:00-16:00
Automodelisms Automodelisma pamati (1.-3.klase) 3.grupa 14:00-15:00
Automodelisms Automodelisma pamati (1.-3.klase) 4.grupa 15:00-16:00
Automodelisms Automodelisma pamati (1.-3.klase) 5.grupa 14:00-15:00
Automodelisms Automodelisma pamati (1.-3.klase) 6.grupa 15:00-16:00
Automodelisms Automodelisms - dizaina modeļi, no 4.klases, 1.grupa 16:00-18:00
Automodelisms Automodelisms - dizaina modeļi, no 4.klases, 2.grupa 16:00-18:00
Automodelisms Automodelisms - dizaina modeļi, no 4.klases, 3.grupa 16:00-18:00
Automodelisms Automodelisms - sporta radio vadāmie automodeļi ( ar saviem modeļiem)individuālās nodarbības 15:00-17:00 15:00-17:00
Automodelisms Automodelisms - sporta radio vadāmie automodeļi ( ar saviem modeļiem) grupas nodarbība 17:00-19:00 17:00-19:00
Breikinga (Breakdance) komanda “Diverse Styles Crew” Pirmsskola 17:30-18:30 17:30-18:30
Breikinga (Breakdance) komanda “Diverse Styles Crew” Iesācēji 14:10-15:30 14:10-15:30
Breikinga (Breakdance) komanda “Diverse Styles Crew” Pamatgrupa 15:30-17:30 15:30-17:30
Breikinga (Breakdance) komanda “Diverse Styles Crew” Izlase 18:30-20:30 19:00-20:20 18:30-20:30
Burtiņi + pirkstiņi 1.grupa 17:00-18:00
Burtiņi + pirkstiņi 2.grupa 17:00-18:00
Burtiņš pie burtiņa grupa 14:00-16:00 14:00-16:00
Deju grupa “VIVA” A grupa (1.-2.klase+6 gadīgie) 14:00-15:10
Deju grupa “VIVA” B grupa (2.-4.klase) 15:30-16:50
Deju grupa “VIVA” C/D jauktā grupa 17:00-19:00
Deju grupa “VIVA” C/D individuālie/solo 19:00-20:00
Deju grupa “VIVA” AB grupas individuālie 15:10-15:30 16:50-17:00
Deju studija 1.-4.klase 14:20-15:20 14:20-15:20
Deju studija 5.-9.klase 15:30-16:30 15:30-16:50
Deju studija Jauktā grupa 16:00-17:00
Deju studija “Grācija” Grācija 18:00-19:00 18:00-19:00
Eksperimentālā studija 1.grupa 15:10-18:10
Eksperimentālā studija 2.grupa 15:10-17:50
Eksperimentālā studija 3.grupa 15:50-18:10
Eksperimentālā studija 4.grupa 16:00-18:00
Floristikas pulciņš Floristika 16:10-18:10 15:00-17:00 14:20-17:00
Hip-Hop deju grupa “RedCreate” Pirmsskola 18:00-18:40
Hip-Hop deju grupa “RedCreate” 1.-3.klase (KIDS) 14:15-15:15 14:15-15:15
Hip-Hop deju grupa “RedCreate” 4.-6.klase(JUNIORI) 15:20-16:40 15:20-16:40
Hip-Hop deju grupa “RedCreate” 7.-9.klase (TEHNIKA) 16:40-18:00 16:40-18:00
Hip-Hop deju grupa “RedCreate” 10.klase + 18:40-19:40 18:00-19:40
Instrumentspēle – akustiskā ģitāra, bass ģitāra 1.grupa 13:30-17:30
Instrumentspēle – akustiskā ģitāra, bass ģitāra 2.grupa 14:10-18:10
Instrumentspēle – akustiskā ģitāra, bass ģitāra 3.grupa 14:10-18:10
Instrumentspēle – akustiskā ģitāra, bass ģitāra 4.grupa 14:10-18:10
Interjera dizaina studija Studija 18:10-20:10 18:10-20:10
Keramika P1(sk. Līva) 13:00-14:30
Keramika P2( sk.Līva) 14:30-16:00
Keramika Virpošana(sk.Līva)Izlase 16:00-19:30
Keramika T1( sk.Līva) 13:30-14:30
Keramika T2( sk. Līva) 14:30-15:30
Keramika T3 no 5.klases( sk.Līva) 15:30-17:00
Keramika T4 no 5.klases(sk.Līva) 17:00-19:50
Keramika C1(sk. Līva) 13:30-14:30
Keramika C2(sk.Līva) 14:30-16:00
Keramika C3 no 5.klases(sk.Līva) 16:00-17:30
Keramika C4(sk.Līva) Meistari 17:30-19:50
Keramika 1.grupa (sk.Dace) 16:00-17:00
Keramika 2.grupa (sk.Dace) 17:00-18:00
Keramika 3.grupa (sk.Dace) 13:30-14:30
Keramika 4.grupa (sk.Dace) 14:30-15:30
Keramika 5.grupa (sk.Dace) 13:30-14:30
Keramika 6.grupa (sk.Dace) 14:30-15:30
Keramika Meistarības grupa (sk.Dace) 18:00-18:50 15:30-19:30 15:30-19:10
Keramika Virpošana (sk.Dace) Izlase 13:30-16:00
Kokapstrādes dizains A grupa ( iesācēji 3.-4.kl.) 15:30-16:40 15:30-16:40
Kokapstrādes dizains B grupa (lietpratēji 5.-6.klase) 16:40-18:00 15:30-16:40
Kokapstrādes dizains C grupa ( lietpratēji+meistari 7.-9.klase) 16:40-18:00
Krāsu spēles Krāsu spēles 17:00-18:00
Kustību laiks 1.grupa 17:00-18:00 17:00-18:00
Kustību laiks 2.grupa 18:00-19:00 18:00-19:00
Māksla veidot Veidošana 15:30-16:50
Mākslas darbnīca Iesācēju grupa 13:30-14:50 13:30-14:50
Mākslas darbnīca Pamata grupa 15:50-16:10 14:50-16:10
Mākslas darbnīca Meistarības grupa 16:10-18:10 16:10-18:10
Modes un stila aksesuāri (šūšana iesācējiem) 1.grupa 13:30-15:30 13:30-15:30
Modes un stila aksesuāri (šūšana iesācējiem) 2.grupa 15:30-17:30 15:30-17:30
Popgrupa “Vizbulēni” Minimini vizbulēni 3-4 gadi 17:40-18:10 17:40-18:10
Popgrupa “Vizbulēni” Mini vizbulēni 5-6 gadi 18:10-18:55 18:15-19:00
Popgrupa “Vizbulēni” Vizbulēni S 1.-2.klase 16:20-17:40 16:20-17:40
Popgrupa “Vizbulēni” Vizbulēni 3.-6.klase (koncertgrupa) 15:00-16:20 15:00-16:20 15:00-16:20
Popgrupa “Vizbulēni” Unique 18+Vizbulēni L 7.-9.klase 16:20-17:40 17:40-19:00
Popgrupa “Vizbulēni” Solisti 14:00-15:00 14:00-15:00 14:00-15:00
Popgrupa “Vizbulēni” Mini Vizbulēni (Līgatne) 18:00-19:00
Ritmika Ritmika 1.grupa 17:00-17:50
Ritmika Ritmika 2.grupa 17:00-17:50
Robotika 1.grupa ( iesācēji) 16:00-17:30
Robotika 2.grupa ( iesācēji) 16:00-17:30
Robotika 3.grupa ( ar priekšzināšanām, apmeklējuši programmu 1 gadu) 16:00-17:30
Robotika 4.grupa ( ar priekšzināšanām, apmeklējuši programmu 2 un vairāk gadus) 17:30-19:00
Robotika 3.grupa (iesācēji) 14:30-16:00
Rokdarbu klase “Pats” 1.-3.klase 1.grupa 13:20-16:00
Rokdarbu klase “Pats” 1.-3.klase 2.grupa 13:20-16:00
Rokdarbu klase “Pats” 4.-6.klase 1.grupa 14:20-17:00
Rokdarbu klase “Pats” 4.-6.klase 2.grupa 14:20-17:00
Rokdarbu klase “Pats” 7.-12.klase/meistari 16:20-19:00 16:20-19:00
Sporta dejas “Reveranss” Pirmsskola 18:00-18:30 18:00-18:30
Sporta dejas “Reveranss” Bērni 15:00-16:30 14:00-15:30
Sporta dejas “Reveranss” Juniori 16:30-18:00 16:30-18:00 15:30-17:00
Sporta dejas “Reveranss” Jaunieši 18:30-20:00
Šūšanas klase Otrdiena 1.grupa 14:00-16:00
Šūšanas klase Otrdiena 2.grupa 16:00-18:00
Šūšanas klase Ceturtdiena 1.grupa 14:00-16:00
Šūšanas klase Ceturtdiena 2.grupa 16:00-18:00
Šūšanas klase Piektdiena 1.grupa 14:00-16:00
Šūšanas klase Piektdiena 2.grupa 16:00-18:00
Vokālā studija “Sekunda” Pirmsskola 3 gadi 17:00-17:30 17:00-17:30
Vokālā studija “Sekunda” Pirmsskola 4 gadi 17:30-18:00 17:30-18:00
Vokālā studija “Sekunda” Pirmsskola 5 gadi 18:00-18:30 18:00-18:30
Vokālā studija “Sekunda” Pirmsskola 6 gadi 18:30-19:00 17:30-18:00
Vokālā studija “Sekunda” 1.klase 13:30-14:10 13:30-14:10
Vokālā studija “Sekunda” 2.klase 14:10-14:50 14:10-14:50
Vokālā studija “Sekunda” 3.klase 14:50-15:30 14:50-15:30
Vokālā studija “Sekunda” 4.klase 15:30-16:10 15:30-16:10
Vokālā studija “Sekunda” 5. - 6.klase 14:50-16:10 16:10-17:30
Vokālā studija “Sekunda” 7.klase 16:10-16:50 15:30-16:50
Vokālā studija “Sekunda” Solo 14:10-14:50 14:10-14:50
Zīmētprieks Pirmsskola 1.grupa 17:00-18:00
Zīmētprieks Pirmsskola 2.grupa 17:00-18:00
Zīmētprieks Pirmsskola 3.grupa 17:00-18:00
Zīmētprieks 1.-3.klase 1.grupa 16:30-17:50
Zīmētprieks 1.-3.klase 2.grupa 15:30-16:50
Zīmētprieks 1.-3.klase 3.grupa 13:30-14:50
Zīmētprieks 1.-3.klase 4.grupa 14:00-15:20
Zīmētprieks 4.-9.klase 15:30-16:50