Izvēlne
Interešu izglītības nodarbības klātienē notiek, pēc noteikta garafika, individuāli, vienas grupas/ ģimenes ietvaros vai attālināti.Dalības maksa netiek piemērota. Informāciju par nodarbību laikiem un apmeklējuma saskaņošanas kārtību sniegs skolotāji WhatsApp grupās. Apmeklējot nodarbības telpās , skolas vecuma bērniem ,ir jāuzrāda Covid -19 vakcinēšanās/pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs skrīninga testa rezultāts.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Interešu izglītības nodarbības klātienē notiek, pēc noteikta garafika, individuāli, vienas grupas/ ģimenes ietvaros vai attālināti.Dalības maksa netiek piemērota. Informāciju par nodarbību laikiem un apmeklējuma saskaņošanas kārtību sniegs skolotāji WhatsApp grupās. Apmeklējot nodarbības telpās , skolas vecuma bērniem ,ir jāuzrāda Covid -19 vakcinēšanās/pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs skrīninga testa rezultāts.

Mūsdienu deju koncertstāsta “AUGSTĀK PAR ZEMI” pirmizrāde LTV 1

30.oktobrī plkst.16:25 LTV1 tiks demonstrēts XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norišu ietvaros veidotais mūsdienu deju koncertstāsts “Augstāk par zemi”.

Tajā piedalīsies Cēsu Bērnu un jauniešu centra deju grupas “VIVA” dejotājas (kolektīva vadītājas Inga Cipe un Grieta Jermacāne) .

 

Kā tapa koncertstāsts? Atsauc atmiņā notikušo!

Ko redzēsi? Noskaties šo video rulli!

 

Lai patīkama skatīšanās!

Informāciju sagatavoja:
Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore Lāsma Dene