Izvēlne
Nodarbības notiek pēc pēc grafika ( var būt izmaiņas). Ja vēlies pievienoties – info sadaļā UZŅEMŠANA. Info par saziņu ar skolotājiem sadaļā JAUNUMI. Deju grupas VIVA nodarbības sāksies 22.09.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Nodarbības notiek pēc pēc grafika ( var būt izmaiņas). Ja vēlies pievienoties – info sadaļā UZŅEMŠANA. Info par saziņu ar skolotājiem sadaļā JAUNUMI. Deju grupas VIVA nodarbības sāksies 22.09.

“Vivas” dejotājas piedalās lieluzveduma “Augstāk par zemi” filmēšanā

26.jūlijā Cēsu Pils dārzā noslēdzās Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju lieluzveduma „Augstāk par zemi” filmēšana, kurā piedalījās Cēsu Bērnu un jauniešu centra mūsdienu deju grupa “VIVA” (vadītājas Inga Cipe un Grieta Jermacāne).

 

Visu jūlija mēnesi radošā komanda ar filmēšanas grupu devās pie kolektīviem uz 19 pašvaldībām. Sāka ar Jelgavas kolektīviem un noslēdza ar filmēšanu Cēsīs.

Safilmētā materiāla montāža plānota augustā un septembrī, savukārt gatavā uzveduma video versija plašākai publiskai gaidāma šī gada rudenī.

 

Paldies dejotājām par izturību karstajā un saulainajā dienā, kolektīva vadītājām paldies par ieguldīto laiku un enerģiju, gatavojoties šim notikumam!

 

Informāciju sagatavoja:
Cēsu Bērnu un jauniešu centra
pasākumu organizatore
Lāsma Dene