Izvēlne
Uzņemšana interešu izglītības programmās 2022./2023.m.g. sāksies 22.augustā. Līgums jāslēdz katru gadu no jauna. Informācija par līguma slēgšanu sadaļā UZŅEMŠANA. Informācija par interešu izglītības piedāvājumu un vecuma piemērotību sadaļā PULCIŅI.Dalības maksa interešu izglītības programmās (no 01.09.2022. ) – EUR 5,00 mēnesī.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Uzņemšana interešu izglītības programmās 2022./2023.m.g. sāksies 22.augustā. Līgums jāslēdz katru gadu no jauna. Informācija par līguma slēgšanu sadaļā UZŅEMŠANA. Informācija par interešu izglītības piedāvājumu un vecuma piemērotību sadaļā PULCIŅI.Dalības maksa interešu izglītības programmās (no 01.09.2022. ) – EUR 5,00 mēnesī.

“Vivas” dejotājas piedalās lieluzveduma “Augstāk par zemi” filmēšanā

26.jūlijā Cēsu Pils dārzā noslēdzās Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju lieluzveduma „Augstāk par zemi” filmēšana, kurā piedalījās Cēsu Bērnu un jauniešu centra mūsdienu deju grupa “VIVA” (vadītājas Inga Cipe un Grieta Jermacāne).

 

Visu jūlija mēnesi radošā komanda ar filmēšanas grupu devās pie kolektīviem uz 19 pašvaldībām. Sāka ar Jelgavas kolektīviem un noslēdza ar filmēšanu Cēsīs.

Safilmētā materiāla montāža plānota augustā un septembrī, savukārt gatavā uzveduma video versija plašākai publiskai gaidāma šī gada rudenī.

 

Paldies dejotājām par izturību karstajā un saulainajā dienā, kolektīva vadītājām paldies par ieguldīto laiku un enerģiju, gatavojoties šim notikumam!

 

Informāciju sagatavoja:
Cēsu Bērnu un jauniešu centra
pasākumu organizatore
Lāsma Dene