Izvēlne
No 26.10.2020 interešu izglītības nodarbības notiek individuāli, attālināti vai kombinēti. Informāciju skatīties konkrētā pulciņa mēneša darba plānā. Dalības maksa par šo periodu netiek piemērota.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • No 26.10.2020 interešu izglītības nodarbības notiek individuāli, attālināti vai kombinēti. Informāciju skatīties konkrētā pulciņa mēneša darba plānā. Dalības maksa par šo periodu netiek piemērota.
novembris

visas grupas

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c.
#1 Nodarbības notiks tikai attālināti vai individuāli, tiekoties vienam audzēknim vai vairākiem vienas ģimenes vai klases audzēkņiem ar skolotāju konkrētā laikā, ko saskaņo WhatsApp grupas sarakstē. Vienmēr iepriekš piesakieties, paziņojiet, ja nebūsiet un izvērtējiet savu veselības stāvokli, ievērojiet noteikumus un ierobežojumus, lai būtu droši. Strādāsim ar mākslas uzdevumiem gan mājās, gan tiekoties individuāli. Aicinu droši konsultēties ar skolotāju Ingūnu WhatsApp grupā vai individuāli (tel. nr. 26409056).
#2 Gleznojums "Mans fantāzijas kosmoss". Individuāla darba iecerēšana un izstrādāšana pielietojot dažādus tēlus, efektus, glezniecības paņēmienus un tehnikas.
#3 Noformējuma veidošana Latvijas svētkiem. Rakstu zīmēšana. Ritma un kompozīcijas pētīšana.

Mākslas darbnīca

Ja Tev patīk krāsas, otas, zīmuļi un zīmēt, gleznot, līmēt, pētīt, skatīt… nāc darbojies mākslinieciski, pētnieciski dažādās mākslas nozarēs, izmantojot dažādus materiālus!

  • Mākslinieciska jaunrade
  • Dažādu mākslas tehniku un materiālu iepazīšana
  • Gatavošanās iestājeksāmeniem
  • Izstāžu apskate
  • Piedalīšanās izstādēs, akcijās, konkursos

Darba plāns

Spied pogu, lai skatītu pulciņa darba plānu!

Skolotāja

Ingūna Briede

Nodarbību laiki

1.grupa (iesācēji)

Pirmdienās
13:40-14:30

2.grupa

Pirmdienās
14:40-16:00

3.grupa(meistarības)

Pirmdienās
16:10-18:00

Ceturtdienās
15:40-17:40

4.grupa

Ceturtdienās
14:00-15:30

Pieteikties!