Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!

Vasaras skolu nodarbības CBJC turpinās

Cēsu Bērnu un jauniešu centrā turpinās aizraujoša un piedzīvojumiem bagāta vasara, jo pie mums darbojas bērni – Vasaras skolu skolēni! Pagājušajā nedēļā centrā pulcējās divas vasaras piedāvājumu grupas – 40 bērni un skolotāji.

Visas nedēļas garumā bērni čakli darbojās, šujot, zīmējot, veidojot un radot dažādus darbus, kurus varēja aplūkot nelielā darbu izstādē nedēļas beigās. Nodarbību ietvaros tapa apgleznotas auduma iepirkuma somas un T-krekli, skaistas rotas un matu gumijas, kā arī floristikas dekori un ar stikla krāsām apzīmētas pudeles. Paralēli radošajām aktivitātēm dalībnieki varēja iepazīties arī ar interesanto auto modelisma pasauli un pabraukāt ar radio vadāmiem džipiem.

Neatņemama vasaras skolas programmas daļa bija arī ik rīta sporta aktivitātes un pārgājieni kopā ar mūsu aktīvajiem skolotājiem. Dalībnieki devās izpētīt nezināmās Gaujaslīču takas, apmeklēja Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Cēsu nodaļu un Cēsu pilī iekārtoto izstādi “Hallo Cēsis”.

Pēc lieliski pavadīta laika bērni bija nopelnījuši ballīti ar gardu cienastu un priekšnesumiem, kur uzstājās breika dejotāji no grupas “Diverse Styles Crew” un arī paši dalībnieki.

Paldies vasaras skolas jaukajiem un atsaucīgajiem bērniem un pedagogiem – eksperimentālās studijas skolotājai Antrai, auduma apdrukas un dizaina skolotājai Sarmītei, rokdarbu skolotājai Sandrai, keramikas skolotājai Dacei, šūšanas skolotājai Mudītei, automodelisma skolotājam Aigaram, sporta skolotājam Jurim, dejošanas skolotājiem Sanitai un Eduardam, floristikas skolotājai Sanitai, dziedāšanas skolotājai Ingrīdai, kokapstrādes skolotājam Aivaram, zīmēšanas skolotājai Laurai un instrumentālspēles skolotājam Guntim.