Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!

CBJC audzēkņi piedalās sacensībās “SKILL DEAL 2023” Daugavpilī

Augusta pēdējo nedēļas nogali Cēsu Bērnu un jauniešu centra un Siguldas novada Jaunrades centra apvienotās breika komandas ”Diverse Styles Crew” izlases audzēkņi pavadīja, piedaloties šogad grūtākajās augstākā līmeņa breika sacensības jauniešiem Latvijā – “SKILL DEAL 2023”, kuras notika Daugavpilī.

Šī turnīra U17 1vs1 nominācijā piedalījās aktīvākie un stiprākie jaunie breika dejotāji no četrām valstīm (Latvijas, Lietuvas, Polijas, Anglijas). Pasākums tika plānots kā atlase uz Pasaules Breika čempionātu jauniešiem, kas šogad notiks rudenī Slovēnijā. Sacensību uzvarētājs ieguva garantētu vietu Pasaules Breika čempionātā jauniešiem. Pirmo vietu un ceļazīmi uz U17 1vs1 Pasaules Breika čempionātu Slovēnijā ieguva “Jet Zai” – Lielbritānijas vadošais breika dejotājs jauniešu konkurencē.

Lai gan medaļas netika izcīnītas, atlases kārtas savās nominācijas pārvarēja visi pieci komandas jaunie dejotāji, kuri startēja turnīrā, kas šāda līmeņa sacensībās arī ir cienījams sasniegums, jo tika pievarēti arī vairāki ārzemju dejotāji. Cēsu un Siguldas apvienotās breika komandas audzēkņi šajā nominācijā bija vieni no jaunākajiem.

Apvienotās breika komandas rezultāti:

1)U11 KIDS 2vs2
TOP 8
-Sanita “HARIBO” Biseniece & Sofija “SOFI-B” Beinerte (Cēsis/Sigulda)

2)U17 1vs1 (Atlase uz Pasaules Breika čempionātu jauniešiem Slovēnijā)
TOP 16
-Sanita “HARIBO” Biseniece (Cēsis)
-Artis “A-HAWK” Vanags (Sigulda)
-Edgars “E-SOUL” Anckiņš (Cēsis)
-Norberts “NORBZA” Mauriņš (Sigulda)

Otrajā sacensību dienā jaunieši apmeklēja meistarklases pie FREEZE un KID KARAM prasmju un zināšanu pilnveidei.

Izsakām pateicību Daugavpils “Factory Kingz” deju skolas vadītājam un trenerim Andžej An-Juicy Začiņajevs un viņa komandai par Starptautiska mēroga breika sacensību veiksmīgu sarīkošanu Latvijā un kopīgas “treniņnometnes” rīkošanu jauniešiem pie pasaules līmeņa dejotājiem, lai kopīgi celtu jauno breika dejotāju līmeni Latvijā!