Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!

Notikusi Vidzemes skolēnu tērpu kolekcijas skate un mākslas darbu izstāde

Fotogalerija – Tērpu skates II kārta

13.aprīlī Cēsu 2.pamatskolā notika vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa konkursa “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” otrās kārtas tērpu skate un mākslas darbu izstāde.

Tērpu skatē piedalījās četri šūšanas, rokdarbu un auduma dizaina pulciņu skolēni ar astoņām tērpu kolekcijām no Cēsu Bērnu un jauniešu centra un Valmieras jaunatnes centra “Vinda”. Savukārt mākslas darbu izstādē varēja aplūkot vairāk kā 150 skolēnu radošos veikumus no Limbažu, Alūksnes, Valkas, Madonas, Ogres, Valmieras, Gulbenes un Cēsu novada izglītības iestādēm.

Žūrijas komisija lēma uz vizuālās mākslas konkursa trešo kārtu izvirzīt piecas tērpu kolekcijas un nedaudz vairāk kā 50 skolēnu mākslas darbus. Konkursa noslēdzošā kārta notiks 3.jūnijā kultūras pilī “Ziemeļblāzma”.

Tērpu kolekciju un izstādes mākslas darbu tēma izvēlēta, gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu dziesmu un XVII Deju svētkiem, kuriem šogad aprit 150 gadskārta. Skolēni savu radošo darbu tapšanas procesā iedvesmojās no Vidzemei raksturīgās dabas, kultūras un vēstures vērtībām.

Cēsu Bērnu un jauniešu centra Auduma dizaina pulciņa tērpu kolekcija ”Vējā”

Cēsu Bērnu un jauniešu centra Šūšanas klases tērpu kolekcija “Ziedonī”

Cēsu Bērnu un jauniešu centra Šūšanas klases tērpu kolekcija “Vienkārši balts”

Cēsu Bērnu un jauniešu centra Rokdarbu klases “Pats” tērpu kolekcija ”Vienā tonī”

Cēsu Bērnu un jauniešu centra Rokdarbu klases “Pats” tērpu kolekcija ”Pindzeles”

Cēsu Bērnu un jauniešu centra Rokdarbu klases “Pats” tērpu kolekcija ”Kur aizlido saule”