Izvēlne
Aktuāli -  Šūšanas un modes un stila aksesuāru pulciņš savu darbību uzsāks ar oktobri Septembris  Sarkanā krāsā iezīmētie laiki  nodarbību grafikā norāda, ka grupa jau ir nokomplektēta. Lai reģistrētos rindā uz brīvajām vietām, sazināties ar skolotāju.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Cēsu Bērnu un jauniešu centrā notiks vokālās mūzikas konkursa “Balsis” pirmā kārta

Dziedāšanas prieks ir atgriezies! Pēc vairāku gadu pauzes vokālās mūzikas konkursā “Balsis” atkal skanēs bērnu un jauniešu balsis. Konkursa pirmā kārta gaidāma 23. februārī plkst. 11.00 Cēsu Bērnu un jauniešu centrā.

Konkursa dalībnieki ir vispārējās izglītības, interešu izglītības un kultūras iestāžu vokālie ansambļi. Konkurss notiks divās kārtās. Pirmā kārta – Cēsu novada konkurss norisināsies 23.februārī. Šogad kārta ir plānota divās daļās. Pirmā daļa būs koncerts, kurā piedalās ansambļi, kuri nestartē konkursā, bet otrā daļa – konkurss, kurā piedalās vokālie ansambļi un mazie mūzikas kolektīvi, atbilstoši konkursa noteikumiem.

Vokālie ansambļi, kuri būs izturējuši konkursa pirmo kārtu, varēs doties uz 2.kārtu – Vidzemes kultūrvēsturiskā novada konkursu, kurš notiks 8.martā Limbažos.

Lai pieteiktos konkursa 1. kārtai, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu, kas atrodama nolikumā, un to elektroniski iesūtīt līdz 2023.gada 16.februārim uz e-pastu: anita.vaido@cesunovads.edu.lv.

Detalizētāka informācija par konkursa pirmās kārtas norisi aprakstīta nolikumā.