Izvēlne
Skolotājas slimības dēļ Ritmikas un Grācijas nodarbības nenotiek. Piektdien, 29.septembrī Mākslas darbnīcas un Interjera dizaina studijas nodarbības nenotiek
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

CBJC audzēkņi piedalās Tehniskās jaunrades svētkos Brocēnos

2022.gada 23. novembrī Brocēnu kultūras namā  norisinājās tradicionālie Tehniskās jaunrades svētki Brocēnos, kuri pulcēja vairāk kā 140 skolēnus no visas Latvijas dažādās vecuma grupās, kuri ikdienā darbojas tehniskās modelēšanas, automedlisma, kokapstrādes, robotikas u.c. tehniskos interešu izglītības pulciņos.

Cēsu Bērnu un Jauniešu centra audzēkņi no Automodelisma un Robotikas pulciņiem arī devās uz šīm sacensībām, lai pierādītu savas prasmes un zināšanas, sacenšoties ar citu iestāžu audzēkņiem. Pasākums pulcēja dažādu novadu interešu izglītības iestādes, nebaidoties no garā un nogurdinošā ceļa.

Sacensības ilga vairākas stundas un spraigākās cīņas notika Robotikas disciplīnā “Robotu mini futbols”, kurš ieilga par veselu stundu, lai sīvā cīņā noskaidrotu uzvarētājus. Tā pat arī citās disciplīnās jauniešiem bija emocijām bagāta cīņa, jo ikviens vēlējās pierādīt savas prasmes un būt labākais. Arī mūsu audzēkņi izcīnīja godpilnas vietas gan Automodelismā, gan Robotikā.

Automedelisma disciplīnā “veiklības braukšana” Sandijs Dreimanis ieguva 1. vietu un Gustavs Narvaišs 2. vietu. Disciplīnā “Modeļu dziains” 1. vietu ieguva Vitaly Yudenko un 2. vietu Sandijs Dreimanis. Tā pat Alekss Misuļins vienīgais no visiem dalībniekiem ieguva žūrijas veicināšanas balvu par izcilu modeļa prezentēšanu.

Robotikā komanda “Buldozers” ieguva 3. vietu robotu mini futbola disciplīnā, kuru pārstāvēja Adrians Kalvis, Nikola Keiša, Reinis Daukša un Egons Ozoliņš.

Arī CBJC pedagogi Aigars Krūmiņš un Armands Sīlītis izpalīdzēja Brocēnu pasākuma komandai, kļūstot par sacensību tiesnešiem aizstājot kolēģus no citām iestādēm, kuri veselības dēļ pēdējā brīdi nevarēja piedalīties.

Lepojamies par talantīgajiem un zināšanām bagātajiem bērniem un jauniešiem!