Izvēlne
2.-27.maijs Latvijas skolu 2.-4.klašu koru dziedāšanas svētki “Tauriņu balsis” Video un pieteikumu iesūtīšana līdz 10.05.2022. Skolēnu teātru skate
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Gūti augstvērtīgi rezultāti Breaking sacensībās Rīgā

Cēsu Bērnu un jauniešu centra Break & House dance pulciņa vadītājs, Breikinga treneris Eduards Ruicis (“Ruru”) kopā ar Breikinga izlašu audzēkņiem (Lāsma Pipare (“Lama”), Nikolass Kozlovskis (“Niko”), Norberts Mauriņš (“Norbza”), Artis Vanags (“A-Class”), Gustavs Skrastiņš (“Pure Bliss”), Verners Vilciņš (“Young Wolf”) un Sanita Biseniece (“HARIBO”))  un Sigulda novada Jaunrades centra audzēkņiem 2022.gada 21.aprīlī piedalījās Breikinga sacensībās “Breaking Aspects Jam” Rīgā (organizatori – studijas “BAZA Dance Company” Breikinga treneri).

39 jauniešu konkurencē no Latvijas, nominācijā Breaking Beginners 1pret1 Top16  kvalificējās 5 audzēkņi: Lāsma Pipare (“Lama”), Nikolass Kozlovskis (“Niko”), Sanita Biseniece (“HARIBO”) , Artis  Vanags (“A-Class”) un Norberts Mauriņš (“Norbza”).

Sīvās cīņās pusfinālā Top4 gala rezultātā piedalījās četri audzēkņi – Niko, Haribo, A-Class un Norbza, bet finālā iekļuva Norbza un A-Class.

Pēc saspringtas fināla cīņas uz 2 raundiem starp Arti Vanagu un Norbertu Mauriņu, tiesneši nespēja vienoties par uzvarētāju un tika piešķirts jauniešiem viens  papildraunds katram.

Noslēgumā – 1.vietu, Zelta Kausu, Goda plāksni un dāvanu karti ekipējuma iegādei Breikinga treniņiem no firmas UpGradez ieguva ARTIS VANAGS (“A-Class”), bet 2.vieta un mierinājuma balva tika piešķirta NORBERTAM MAURIŅAM (“Norbza”).

PALDIES galvenajiem pasākuma rīkotājiem – Jurijam Masaļskim (“Yurasick”), Ļizai Jasinskai (“Izanami”) un Narekam Hačatrijanam (“Narek”), kā arī DJ “Funky Elegant” par lielisku noorganizētu pasākumu, bet MC Fisha par atmosfēras uzturēšanu visā pasākuma garumā!

 

 

*Lai veicinātu sadarbību starp jauniešiem, veselīgu konkurenci, straujāku izaugsmi un biežākus treniņus, šobrīd notiek regulāra Izlases jauniešu apmaiņa starp Siguldas novada Jaunrades centra un Cēsu BJC “Spārni” Breikinga jaunatnes izlasēm, organizējot kopējus treniņus, braucot vienam pie otra.