Izvēlne
Interešu izglītības nodarbības klātienē notiek, pēc noteikta garafika, individuāli, vienas grupas/ ģimenes ietvaros vai attālināti.Dalības maksa netiek piemērota. Informāciju par nodarbību laikiem un apmeklējuma saskaņošanas kārtību sniegs skolotāji WhatsApp grupās. Apmeklējot nodarbības telpās , skolas vecuma bērniem ,ir jāuzrāda Covid -19 vakcinēšanās/pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs skrīninga testa rezultāts.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Interešu izglītības nodarbības klātienē notiek, pēc noteikta garafika, individuāli, vienas grupas/ ģimenes ietvaros vai attālināti.Dalības maksa netiek piemērota. Informāciju par nodarbību laikiem un apmeklējuma saskaņošanas kārtību sniegs skolotāji WhatsApp grupās. Apmeklējot nodarbības telpās , skolas vecuma bērniem ,ir jāuzrāda Covid -19 vakcinēšanās/pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs skrīninga testa rezultāts.

Apbalvoti Starptautiskā bērnu mākslas konkursa Čehijas kārtas laureāti

Cēsu Bērnu un jauniešu centra Keramikas pulciņa un Daigas mākslas darbnīcas “9 kaķi” audzēkņi guvuši izcilus panākumus 49.Starptautiskā bērnu mākslas konkursa “Lidice 2021″ fināla kārtā Čehijā.

Augstāko apbalvojumu – medaļas “Lidices roze” ieguvuši:

  • Nellija Puriņa (Daigas mākslasdarbnīca, pedagogs Daiga Jirgensone);
  • Roberts Alsbergs un Namejs Kalniņš (Keramikas pulciņš, pedagogs Dace Linde).

 

Šogad konkursam Čehijā, kura tēma bija “Roboti un mākslīgais intelekts”, no Latvijas uz Čehiju, pēc 1.atlases kārtas Rīgā,  tika nosūtīti 440 darbi, no kuriem tika apbalvoti 38 autori un astoņi no tiem saņēma augstāko konkursa apbalvojumu – medaļu. Pārējiem laureātiem piešķīra atzinības rakstu.

 

Ņemot vērā pašreizējo veselības situāciju visā pasaulē, šī gada balvu un dāvanu pasniegšanas ceremonija Latvijā notika virtuālā formā – katrs no Latvijas laureātiem saņēma paciņu ar savu balvu vai diplomu, personīgu vēstuli no Čehijas vēstnieces Latvijā Janas Hinkovas un čehu autora grāmatu, tulkotu latviešu valodā.

Video prezentācija, ar visu šī gada konkursa laureātu darbiem no Latvijas, aplūkojama šeit: https://www.facebook.com/czechembassyinlatvia/videos/189194690027258/

 

Čehijas Republikas vēstniecība Latvijā pateicas visiem partneriem, kas piedalās šīs izstādes organizēšanā Latvijā, un novēl visiem konkursa dalībniekiem labu veselību un daudz panākumu turpmākajā mākslinieciskajā darbībā!

 

 

Informāciju sagatavoja:
Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore Lāsma Dene