Izvēlne
Interešu izglītības nodarbības notiek attālināti, klātienē ( ārā) vai kombinēti. Informācija par uzdevumiem darba plānā. WhatsApp grupās informācija par darba organizāciju un noteikumiem.Dalības maksa netiek piemērota.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Interešu izglītības nodarbības notiek attālināti, klātienē ( ārā) vai kombinēti. Informācija par uzdevumiem darba plānā. WhatsApp grupās informācija par darba organizāciju un noteikumiem.Dalības maksa netiek piemērota.

Pašdarināto Ziemassvētku dāvanu izstāde

No 3. līdz 10.decembrim mājas lapā www.cbjc.lv/balsot aplūkojama Cēsu Bērnu un jauniešu centra vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņu pašu darināto dāvanu virtuālā izstāde. Ar idejām kā draugus un radus iepriecināt Ziemassvētku laikā dalās Rokdarbu klase “Pats”, Auduma dizaina darbnīca, Zīda apgleznošanas pulciņš, Floristikas studija, Modes un stila aksesuāru pulciņš, Šūšanas klase, Daigas darbnīca, Pulciņš “Škicskice”, Modes dizaina pulciņš, Zīmēšanas un gleznošanas pulciņš, Interjera dizaina pulciņš, Mākslas darbnīca, Keramikas pulciņš un Kokapstrādes pulciņš.

Aplūkojot izstādi, iespēja nobalsot par sev tīkamāko, iekārojamāko, interesantāko un oriģinālāko dāvanu.

Autori, kuri būs saņēmuši lielāko balsojumu skaitu, saņems Cēsu BJC pārsteiguma balvas.
Rezultāti tiks publiskoti mājas lapā www.cbjc.lv pēc 14.decembra.

Pašas labākas dāvanas ir no sirds – mūsu pašu radītas un lolotas!

Informāciju sagatvoja:
Cēsu BJC pasākumu organizatore
Lāsma Dene

 

Uz Virtuālā Ziemassvētku dāvanu izstādi–akciju “SVĒTKI TUVOJAS!”