Piedalās: Cēsu pilsētas vidusskolas, Straupes pamatskolas skolēni un Cēsu Bērnu un jauniešu centra mākslas pulciņu audzēkņi
Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projekta
“ZEME MŪSU ROKĀS”
1.kārtas darbu izstāde
*Projekts tapis sadarbībā ar Valsts izglītības un satura centru XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku programmas ietvaros

Suņa stāsts
Zane Ruča
1.klase | Daigas zīmēšanas un gleznošanas darbnīca "9 kaķi" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Daiga Jirgensone

Latvijai
Zane Ruča
1.klase | Daigas zīmēšanas un gleznošanas darbnīca "9 kaķi" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Daiga Jirgensone

Man patīk
Katrīna Rožkalna
2.klase | Daigas zīmēšanas un gleznošanas darbnīca "9 kaķi" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Daiga Jirgensone

Glābšanas komanda
Marskels Oskars
2.klase | Daigas zīmēšanas un gleznošanas darbnīca "9 kaķi" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Daiga Jirgensone

Uz zemes
Marta Breikša
2.klase | Daigas zīmēšanas un gleznošanas darbnīca "9 kaķi" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Daiga Jirgensone

Zeme - lielā Visuma daļa
Paula Marta Niedra
2.klase | Mākslas darbnīca | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Ingūna Briede

Mūsu Zeme pavasarī
Maija Selga
3.klase | Modes diziana studija | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Marta Blūma

Skaista mana tēva sēta
Mārtiņš Izmailovskis
3.klase | Straupes pamatskola
Pedagogs: Daiga Kreituze

Dzimtas mājas
Mārtiņš Mārtiņjēkabs
3.klase | Straupes pamatskola
Pedagogs: Daiga Kreituze

Saulainie apļu raksti
Marta Auziņa
5.klase | Mākslas darbnīca | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Ingūna Briede

Dvēseles kliedziens
Valija Āboltiņa
11.klase | Mākslas darbnīca | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Ingūna Briede

Migla, migla, liela rasa…
Grupas darbs
1.-5.klase | Mākslas darbnīca | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Ingūna Briede

Mani Pasaules koku raksti
Grupas darbs
2.-11.klase | Mākslas darbnīca | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Ingūna Briede

Dabas pērle
Alise Bormane
6.klase | Māksla | Cēsu pilsētas vidusskola
Pedagogs: Indra Jaunzema

Delfīna sapnis
Patrīcija Strode
2.klase | Rokdarbu klase "Pats" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Sandra Egle

Pēdas sniegā
Marta Mežaka
2.klase | Rokdarbu klase "Pats" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Sandra Egle

Dzīve pie mākoņiem
Emīlija Neimane
3.klase | Rokdarbu klase "Pats" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Sandra Egle

Raibais sapnis
Zane Salmiņa
3.klase | Rokdarbu klase "Pats" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Sandra Egle

… kaut kur tālumā
Evita Arāja
3.klase | Floristika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Sanita Dovgiallo

…tepat
Amēlija Dominka Leitusa un Amanda Brokere
3.klase | Floristika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Sanita Dovgiallo

Ziedonī
Anna Puncule
4.klase | Rokdarbu klase "Pats" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Sandra Egle

… pie mums
Alise Laure
4.klase | Floristika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Sanita Dovgiallo

Gadu raksti
Lote Indriksone
4.klase | Straupes pamatskola
Pedagogs: Ilona Čerņavska

Vasaras raibumiņi
Tomass Jakovļevs
5.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Dace Linde

Pūkainais
Sofija Skrapce
5.klase | Rokdarbu klase "Pats" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Sandra Egle

Pazudis ziemā
Rita Platace
5.klase | Rokdarbu klase "Pats" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Sandra Egle

Okeāna acs
Sofija Skrapce
5.klase | Rokdarbu klase "Pats" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Sandra Egle

Tauriņu deja
Markus Krickis
5.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Laika ceļš
Dārta Anete Alksne
5.klase | Straupes pamatskola
Pedagogs: Ilona Čerņavska

Ar saknēm zemē
Agnese Pūpe
6.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Līva Boze

Orientēšanās dabā
Laura Puķīte
6.klase | Rokdarbu klase "Pats" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Sandra Egle

Jūrā
Patrīcija Beroza
6.klase | Rokdarbu klase "Pats" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Sandra Egle

Jau ziediem ir rotātas pļavas
Diāna Laura Rolova
6.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Zeme zied
Ketija Kraveca
7.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Dace Linde

Zeme zied
Ketija Kraveca
7.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Dace Linde

Uz laukiem
Linards Bobrovs
7.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Dace Linde

Pavasara pieskāriens
Linards Bobrovs
7.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Dace Linde

Vilkam tāda dvēselīte
Amēlija Gredzena
7.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Dace Linde

Frīda
Amēlija Gredzena
7.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Dace Linde

Iežu raksti Gaujas krastos
Anna Rozīte
8.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Dace Linde

Sviesttrauks jeb runā, ka māls ir zemes sviests...
Ričards Lietiņš
8.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Līva Boze

Sviesttrauks jeb runā, ka māls ir zemes sviests...
Ričards Lietiņš
8.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Līva Boze

Sviesttrauks jeb runā, ka māls ir zemes sviests...
Ričards Lietiņš
8.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Līva Boze

Ilgošanās
Daniela Ješkina
9.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Dace Linde

Vasaras naktis
Liāna Balandina
9.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Dace Linde

Ceriņi
Liāna Balandina
9.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Pārvērtības
Daniela Liena Ješkina
9.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Senais pavards
Namejs Kalniņš
11.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Dace Linde

Apļu dancis
Klinta Ziediņa
11.klase | Interjera dizaina studija | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Ingūna Briede

Mājas uz Zemes - domas debesīs tiecas...
Aleksandra Tarasova
12.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Līva Boze

Skats no putnu lidojuma
Grupas darbs
1.-4.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Līva Boze

Skats no putnu lidojuma1
Grupas darbs
1.-4.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Līva Boze

Skats no putnu lidojuma2
Grupas darbs
1.-4.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Līva Boze

Auskari
Daniela Liena Ješkina
9.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Rota
Kate Blumberga
3.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Rota 1
Sabīne Muceniece
3.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Rota 2
Daniela Liena Ješkina
9.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Rota 3
Elza Stībele
2.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Taurinš (rotu glabāšanai)
Daniela Liena Ješkina
9.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Rota Pūce
Kate Blumberga
3.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Rota Pūce 1
Gabriela Tensberga
2.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Rotas Pūce un auskari
Elza Miķelsona un Sabīne Muceniece
2.,3.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Auskari 1
Elza Stībele
2.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Rota 4
Sabīne Muceniece
3.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Rota 5
Kate Blumberga
3.klase | Eksperimentālā studija "Viss ir iespējams" | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Antra Bāliņa Diega

Zeme, grauds un māls
Grupas darbs
3.-6.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Līva Boze

No mirkļiem līdz gadiem
Grupas darbs
4.-11.klase | Interjera dizaina studija | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Ingūna Briede

Koka turpināšanās
Grupas darbs
4.-11.klase | Interjera dizaina studija | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Ingūna Briede

Etnokosmosa ritmi
Cecilia Rute Oruba un Mikus Ozols
5.,8.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Līva Boze

Mikro un makro kosmoss
Grupas darbs
5.-7.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Līva Boze

Kumeļa gadi
Amēlija Gredzena un Ralfs Trofimovs
7.,10.klase | Keramika | Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Pedagogs: Dace Linde