JAUNUMS
  Jau tīspadsmitā Jauniešu diena Cēsīs! Pasākumi
27.augusts 2015.

Arī šogad, kā jau katru gadu, Cēsu novada Jauniešu dome un jauniešu biedrība "Youth for City - City for Youth" skolas pirmajā dienā, 1.septembrī, ielūdz uz Jauniešu dienu. Šogad atjaunojām senās tradīcijas un pasākums notiks Pils parkā.

Rīta daļa plānota no plkst. 1230 - 1530 ar dažādām radošajām darbnīcām un jautrām aktivitātēm. Lai pasākums būtu bagātīgāks un interesantāks, Jauniešu dome Bērnu rīta aktivitātēm ir aicinājusi pievienoties arī citas Cēsu organizācijas, interešu un profesionālās ievirzes izglītības iestādes.


Paralēli radošajām darbnīcām notiks aktivitātes uz lielās skatuves - varēsim baudīt gan Cēsu Suņu skolas priekšnesumus, gan Cēsu Centrālās bibliotēkas bērnu nodaļas darbinieku lasījumus, gan Cēsu Bērnu un jauniešu centra sagatavoto koncertu. Varēsim arī sumināt un sveikt tos jauniešus, kuri guvuši sasniegumus sportā.

Jauniešu dienas vakara daļa notiks no 18:30 Pils parkā. Mums būs iespēja pavadīt fantastisku vakaru kopā ar tādiem māksliniekiem kā Goran Gora, Rīgas Modes, Olas un Rīgas Improvizācijas teātris! Paralēli koncertam notiks dažādas sponsoru vārdā nosauktas aktivitātes un stafetes, cepsim tradicionālo koka maizi, būs Zinātnes centra Z(in)oo sagādāts foto stūris, kā arī citi lielāki vai mazāki pārsteigumi.

Jauniešu diena tiek organizēta Projekta „AktīviBrīvPrātīgs” (2014.EEZ/PP/1/MIC/106/052) ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina Norvēģija un Latvijas valsts.

Youth for City - City for Youth un

Cēsu novada Jauniešu domes radošā komanda