JAUNUMS
  Meklē jaunās zvaigznes Presē
30.marts 2007.
Mairita Kaņepe/ DRUVA
    Priekuļu kultūras namā izpildītāju konkursā ”Jaunās zvaigznes” piedalījās solisti, dueti, popgrupas un vokāli instrumentālās grupas no Cēsu rajona, Siguldas un Lielvārdes. Plaši bija pārstāvēta Cēsu 1.pamatskola un DA Cēsu valsts ģimnāzija. Laila Purmaliete 6. Latvijas radio un Latvijas televīzijas jauno izpildītāju konkursam izraudzījusies tēmu ”Rokleģendas”.
    Dalībnieki izpildīja dziesmu no latviešu ansambļu - rokleģendu repertuāra vai arī paša sacerētu roka stilā.
    Uz novada konkursu Ogrē izvirzīti muzikālās pedagoģes Baibas Kleperes audzēkņi Laura Teivāne, Dārta Larionova, Laura un Santa Kudreņickas, pedagoga Oskara Gailīša audzēkne Dārta Gābere, Edvīna Logina audzēkne Liene Mitre, Ināras Rubīnas audzēknis Kristaps Krafte, Maijas Feldmanes audzēkņi - Siguldas valsts ģimnāzijas vokālā grupa un Stupeļu ģimenes atbalstītā Inese Stupele.
    Maija Lūsēna, kas vērtēja dziedātājus, uzsvēra, ka jaunie vokālisti ne tikai dzied skolotāja iemācīto, bet dara to aizrautīgi. Žūrijas vadītāja Laila Purmaliete atzina, ka šogad konkursa mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar 80. gadu populārām dziesmām. Tagadējiem skolēniem daudzas no tām ir jaunums.
    Konkursa ”Jaunās zvaigznes” noslēguma koncerts notiks Dzintaru koncertzālē Jūrmalā kopā ar profesionāliem mūziķiem. Konkursa sarīkošanu Priekuļos atbalstīja Cēsu rajona padome.