JAUNUMS
  Cēsīs viesojas Valmieras un Burtnieku jaunie galda hokejisti Pasākumi
10.februāris 2020.

2020.gada sākumā Cēsu Bērnu un jauniešu centrā tika aizvadīts sadraudzības galda hokeja turnīrs ar jaunajiem galda hokejistiem no Valmieras un Burtniekiem. Lielākajai daļai mūsu jauno spēlētāju šis bija pirmais turnīrs, kur bija iespēja sacensties ar citu komandu spēlētājiem. 25 spēlētāju konkurencē jaunākajā grupā augsto trešo vietu izcīnīja mūsu audzēknis Linards Kociņš.

Nākamais sadraudzības turnīrs jaunajiem spēlētājiem notiks pavasara brīvlaikā, kad dosimies atbildes vizītē pie Burtnieku galda hokejistiem.

Kamēr jaunie galda hokejisti cīnījās savās mājās, vecākās grupas spēlētāji pēc vairāku mēnešu pārtraukuma devās uz Latvijas kausa izcīņu galda hokejā. Amatieru līgas ieskaitē pirmā posma uzvarētājs Matejs Zirnītis U14 vecuma grupā izcīnīja 6.vietu, Alans Ņikitins 16.vietu. U19 vecuma grupā 3.vietu izcīnīja mūsu bijušais audzēknis Raivis Rudzītis, kurš sacensībās turpina pārstāvēt mūsu komandu.