JAUNUMS
  Panākumi Breakdance čempionātā Madonā Pasākumi
11.novembris 2019.

2.novembrī Madonas Kultūras namā norisinājās Baltijas mēroga (ar viesiem arī no Krievijas un Uzbekistānas) Breakdance čempionāts "NOISY BATTLE 2019", kuru organizēja biedrība "Dotība".


Čempionātā Cēsis pārstāvēja 9 Cēsu Bērnu un jauniešu centra audzēkņi no Breika komandas "Diverse Styles Crew" trenera Eduarda Ruiča vadībā.

Lielisku sniegumu parādīja jaunākie Cēsu BJC audzēkņi Ralfs Greizis, Matīss Mareks Rolavs, Gabriels Kļaviņš, Edgars Anckiņš, iekļūstot 1/2.finālā 4vs4 Beginners(iesācēji) kategorijā un cīņā par 3.vietu zaudējot tikai 2-1"Floor Control" komandai - audzēkņiem no Rīgas spēcīgākās breika skolas "Circle Dance".

Eduards Ruicis bija uzaicināts kā sacensību vadītājs jeb hosts, bet pēc kolēģu pamudinājuma pievienojās arī pats sacensībām kā dalībnieks 4vs4 PRO kategorijai komandas "Diverse Flow" sastāvā un vakara noslēgumā izcīnīja 3.vietu - bronzas medaļu, pierādot, ka esam spējīgi līdzvērtīgi konkurēt ar breikeriem no citām pilsētām Baltijā.

Attēlā: `NOISY BATTLE 2019`4vs4 PRO 3.vietas ieguvēji komanda `Diverse Flow`: Eduards Ruicis(Cēsis), Sandis Mūrnieks(Vecpiebalgā), Emīls Andrejsons(Rīga), Miks Gailītis (Madona) kopā ar sacensību tiesnešiem