JAUNUMS
  Cēsu novada Jauniešu dienas atskats bildēs un video Pasākumi
25.septembris 2017.

Pateicamies visiem, kuri palīdzēja, lai 15.Jauniešu diena izdotos tik lieliska! Paldies gan atbalstītājiem, gan sadarbības partneriem, gan visiem cēsniekiem!

Esam izveidojuši video atskatu gan no rīta, gan vakara daļas un apkopojuši bildes, ar ko arī vēlamies dalīties.


Foto: https://failiem.lv/u/cujpgqzk

Video rīta daļa: 

Video vakara daļa: 

Šajā gadā, organizējot Jauniešu dienu, tika izstrādāta un aprobēta brīvprātīgā darba sistēma, kas ir galvenais mērķis projektam “Cēsnieka grāmatzīme”. Ceram, ka projektā paveiktais dos iespēju jauniešiem uzkrāt pieredzi un iegūt dokumentālu apstiprinājumu viņu paveiktajam, kas, savukārt, būs noderīgi viņu tālākajās gaitās, uzsākot darba attiecības vai darbošanos sabiedriskajās organizācijās.

Jauniešu diena tiek organizēta projekta IZM Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam ietvaros. Programmas mērķis ir atbalstīt un nodrošināt jaunatnes politikas attīstību pašvaldībās, atbalstīt jaunatnes politikas īstenošanu vietējā līmenī saskaņā ar vietējā līmeņa patstāvīgajiem jaunatnes politikas plānošanas dokumentiem.

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.