JAUNUMU ARHĪVS
  Miķeļdienas modes skate Pasākumi
3.oktobris 2011.
29.septembrī Miķeļdiena Cēsu Bērnu un jauniešu centrā tika svinēta mazliet savādāk nekā ierasts - pirmsskolas vecuma bērni demonstrēja Miķeļdienas modes skati. Protams, neizpalika dziesmas un dejas, mīklu minēšana, dažādu rituālu veikšana un citas jautrības.
Paldies maziem modes māksliniekiem un viņu vecākiem, audzinātājai Sarmītei Edītei Ērglei un mūzikas skolotājai Ingrīdai Zumbergai!
Bildes skaties FOTOGALERIJĀ »»»
  ESFprojektā Pasākumi
26.septembris 2011.
ESF darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.2.2.1.5. apakšaktivitātes projektā „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos” (Vienošanās Nr.2009/0196/1DP/1.2.2.1.5/09/IPIA/VIAA/001) piedalās CBJC skolotājas Andtra Bāliņa Diega un Inga Cipe.
  Radošā diena vizuālajā un lietišķajā mākslā Pasākumi
26.septembris 2011.
13.oktobrī 1200 CBJC notiks
Radošā diena vizuālajā un lietišķajā mākslā
Cēsu novada un Cēsu Vēsturiskā rajona novadu skolu 1.-4.klašu audzēkņiem
„Rudens defilē”
Pieteikties līdz 2011.gada 5.oktobrim.
  Viss raksts »
  Sekmīgi starti Latgalē Presē
21.septembris 2011.
Gunārs Meija / DRUVA
  Varakļānos uz Rūda Rimša piemiņas turnīru dambretē pulcējās 17 dalībnieki. Ļoti sekmīgi atkal spēlēja Juris Neimanis, kurš, izcīnot 20 punktus, kļuva par turnīra uzvarētāju. Gunāra Meistera kontā 16 punkti un trešā vieta.
  Viss raksts »
  Ātrspēles turnīrs dambretē Pasākumi
7.septembris 2011.
10.septembrī 1000
Cēsu Bērnu un jauniešu centrā
Ātrspēles turnīrs dambretē
  Pirmsskolnieki uzsāk nodarbības Pasākumi
5.septembris 2011.
1.septembrī Cēsu Bērnu un jauniešu centrā bija piestājis Zinību kuģis. Uz tā klāja skolotājas Sarmītes Edītes Ērgles pavadībā uzkāpa 18 pirmsskolnieki, lai dotos ceļojumā un uzkrātu gudrības. Feja mazajiem ceļotājiem dāvināja laimes atslēdziņu, ar kuru Zinību zemē katram atslēgt savu dārgumu lādīti.
Bildes skaties Fotogalerijā »»»
  Aicinām uz grāmatas atvēršanas svētkiem! Pasākumi
5.septembris 2011.
Pirmdien, 12. septembrī Cēsu Bērnu un jauniešu centrā - CBJC balles deju pulciņa skolotāja Daiņa Liepiņa grāmatas “Mācīsimies dejot!” atvēršanas svētki. Grāmata paredzēta kā pašmācības grāmata cilvēkiem, kas vēlas iemācīties dejot. Vienlaikus tā satur arī izklaidējoša, informējoša un izglītojoša rakstura informāciju par balles deju būtību un vietu citu deju žanru vidū, to rašanos, vēsturi, un lomu sabiedrības dzīvē. Soli pa solim lasītājs varēs apgūt lēno valsi, Vīnes valsi, rumbu, sambu, fokstrotu, tango, ča-ča-ča, svingu, hāstlu, polonēzi, blūzu, pasadobli, salsu, bugi – vugi, merengi, bačatu, rokenrolu un citu deju soļus un kustības! Grāmata tapusi sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju. Izdevniecība “Jumava”, 2011.
  Skolotāju hobiju izstāde Pasākumi
5.septembris 2011.
Šo mācību gadu CBJC skolotāji piesaka ar moto: "Mūsu darbs ir mūsu hobijs", ko demonstrē pirms tradicionālās novada skolotāju konferences nelielā ekspresizstāde.
  Turpinās audzēkņu uzņemšana Pulciņi
2.septembris 2011.
 Cēsu Bērnu un jauniešu centrā turpinās audzēkņu uzņemšana 2011./2012. mācību gadam.
Informācijas tel. 4121898.
Par uzņmešanu lasi sadaļā Uzņemšana.
Šonedēļ pulciņos - pirmās tikšanās. Skaties informāciju pie attiecīgā pulciņa.
  Viss raksts »
  Spēki izmēģināti veiksmīgi Presē
2.septembris 2011.
DRUVA
  Jaunais Cēsu dambretists Ivo Auziņš izmēģinājis spēkus arī starptautiskajā apritē, piedaloties pasaules jauniešu čempionātā 64 lauciņu dambretē, kas notika Tallinā. Jau rakstīts, ka cēsnieks Latvijā izcīnīja vienu no trim ceļazīmēm uz pasaules čempionātu, un tajā viņš startēja 13 gadīgo grupā. Kopumā čempionāts notika četrās vecuma grupās.
  Dalībnieku vidū galvenokārt bija jaunie dambretisti no bijušajām PSRS republikām – Krievijas, Baltkrievijas, Azerbaidžānas, Uzbekijas, Ukrainas, Kazahstānas, Lietuvas, Moldovas, bija pārstāvēti arī mājnieki igauņi. Bija arī jaunie spēlētāji no Polijas.
  Viss raksts »