JAUNUMU ARHĪVS
  Sporta deju sacensībās „Zvaigznes – 2008” Pasākumi
25.februāris 2008.
  Cēsu Bērnu un jauniešu centra sporta deju kluba „Reveranss” dejotāji piedalījās Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts jaunatnes iniciatīvu centra rīkotajās Vidzemes novada sporta deju sacensībās „Zvaigznes-2008”, kas risinājās 23. februārī Smiltenes Kultūras un sporta centrā. Sacensību sarīkošanā palīdzēja arī CBJC pulciņa skolotājs Dainis Liepiņš, viņš saņēma arī VJIC pateicību par ieguldīto darbu. Sacensībās piedalījās pavisam 220 dejotāju pāri. Kolektīvs „Ŗeveranss” saņēma VJIC dāvāto kausu kā visdaudzskaitlīgākais Vidzemes novada sporta deju kolektīvs, no kura sacensībās startēja 30 deju pāri, apsteidzot tuvākos konkurentus Smiltenes BJC (28 pāri) un Alūksnes BJC (27 pāri).
  Viss raksts »
  Latvijas skolēnu sacensībā telpu lidmodelismā Pulciņi
25.februāris 2008.
  23.februārī Rubenē CBJC lidmodelisti piedalījās Latvijas skolēnu sacensības telpu lidmodelismā. Didzis Vīksne izcīnīja  1.vietu telpu lidmodeļu kopiju klasē un 6.vietu "Mini stick" modeļu klasē.
  „Skolēni eksperimentē” Pasākumi
24.februāris 2008.
26.februārī 1100 CBJC notiks
Jauno vides pētnieku konkurss
„Skolēni eksperimentē”
(Cēsu rajona kārta).
  “Lakstīgala” nolaižas Kārļamuižā Presē
22.februāris 2008.
Dziedātāji. Uz konkursa `Lakstīgala` noslēgumu izvirzītie tautasdziesmu zinātāji no Stalbes vidusskolas - Guntars Kājiņš, Dārta Muižniece, Sandija Zīrāpe un Megija Rudaka.FOTO: Māris BuholcsMairita Kaņepe / DRUVA
   Tautasdziesmu konkursā Lakstīgala Vidzemes novadā Cēsu rajonu pārstāvēja divas komandas, un abas ieguva tiesības piedalīties sadziedāšanās svētkos Rīgā.
    Skolotāja Māra Vīksna no Jaunpiebalgas atkal bija klāt ar labām dziedātājām Laumu Makari un Zani Alksnīti, kuras piedalījās 5.- 9.klašu grupā. Pirmo reizi uz konkursu bija devušies Stalbes vidusskolas skolotājas Andas Tomsones audzēkņi. Megija Rudaka, Sandija Zīrāpe, Dārta Muižniece un Gundars Kājiņš sacentās ar 1.-4.klašu dziedātājiem. "Šim notikumam gatavojāmies divus gadus, jo bērniem nācās apgūt 25 tautasdziesmas ar to daudzajiem pantiem, kuras jāmāk nodziedāt bez pavadījuma," pastāstīja A. Tomsone, šķirstot Roberta Zuikas sastādīto tautasdziesmu grāmatu. Mācīšanās process prasījis pacietību un uzņēmību. Bērniem īsts dziedātprieks jau atraisījies rajona konkursā, un uz novada konkursu viņi devušies, azarta pārņemti.
  Viss raksts »
  Fotokonkurss ,,Portrets” Pasākumi
21.februāris 2008.
  Noslēdzies fotokonkurss "PORTRETS". Jaunākajā grupā (līdz 14 gadiem) par labāko atzīta Kristīnes Riekstiņas (Raunas vidusskola) foto "Prieks par vasaru". Vecuma grupā 15 - 19 gadi pirmā vieta Lindai Plētienai (CBJC fotostudija), otrā vieta Dacei Rampānei (CBJC fotostudija). Kopumā 6 darbi tika izvirzīti uz Valsts jaunatnes iniciatīvu centra organizēto Latvijas skolēnu fotodarbu konkursu “Portrets”.
  Vai es zinu? Pasākumi
18.februāris 2008.
  Konkursa „Vai es zinu?” 4. kārta ir noslēgusies. Tās tēma bija „Latvijas vides piesārņojuma problēmām un to risināšana”. Atbildes šoreiz sagādāja lielākas grūtības nekā iepriekšējās kārtās. Maksimālo punktu skaitu nav saņēmusi neviena no komandām.
  Viss raksts »
  Valentīndienas akcija "Turpināsim mīlēt" Pulciņi
18.februāris 2008.
  CBJC pirms mīlestības svētkiem notika Valentīndienas akcija "Turpināsim mīlēt", kas bija pirms gada aizsākušās akcijas "Mans klusais draugs" turpinājums - visām kabinetu durvīm tika izrādīti īpaši uzmanības apliecinājumi.
Skaties BILŽU GALERIJU šeit »
  Dzejai un prozai veltīts laiks Pasākumi
15.februāris 2008.
Pirms uzstāšanās. Rajona skatuves runas konkursa fināla dalībnieki Baiba Šaicāne (no kreisās), Diāna Upmale, Liene Mihaļova un Žanis Derevjanko.FOTO: Māris BuholcsMairita Kaņepe / DRUVA
    Skolu izvirzīti, gandrīz 90 skolēni šogad piedalījās Cēsu rajonā rīkotajā skatuves runas konkursā. Šis joprojām ir viens no populārākajiem un senākajiem konkursiem, kurā galvenokārt ir individuāli priekšnesumi - dzeja un proza.
    Šogad konkursa rīkotāji - Cēsu bērnu un jauniešu centrs - bija aicinājuši vienam no priekšnesumiem izraudzīties Ojāra Vācieša vai Imanta Ziedoņa darbu. Skanēja daudzas bērniem veltītas dzejas un arī pasakas. Ar O.Vācieša dzejas uzvedumu ”Tik tev Latvijas, cik tavā sirdī…” uzstājās Cēsu 1.pamatskolas 6., 8. un 9.klases skolēni. Vienīgo uzvedumu, kas piedalījās konkursā, bija veidojušas skolotājas Ilze Breide un Iveta Medne. Cēsnieki ar to tiks pārstāvēti Vidzemes novada skatuves runas konkursā, kas pēc nedēļas notiks Valmierā.
  Viss raksts »
  Es jau biju to ļautiņu – runātāju , dziedātāju Pasākumi
12.februāris 2008.
  Vidzemē ir visskanīgākās balsis un izsmalcinātākās dziedātājas, tā atzina Vidzemes novada „Lakstīgala 2008” žūrija, noklausoties visu rajonu komandu dziedāšanu sacensības.
  Uz novada tautasdziesmu sacensībām ieradās no Ogres, Limbažu, Valkas, Madonas, Alūksnes un Cēsu rajoniem. Komandas sevi pieteica, iepazīstinot ar sava novada tautastērpu, savā pusē pierakstīto tautasdziesmu. Visus dalībniekus iepriecināja Alūksnes rajona vizītkartes, dziedātāji bija izdomas pilni, radoši un atraktīvi.
Bildes skaties FOTOGALERIJĀ »»
  Viss raksts »
  Valentīndienas koncerts Pasākumi
11.februāris 2008.
Nāc, un būsim draugi mēs -
    neesi tik steidzīgs
Sirds bez draugiem pasaulē
    neiztikt ne brīdi!

Ceturtdien, 14.februārī 1630 CBJC zālītē
VALENTĪNDIENAS KONCERTS