Izvēlne
No 26.10.2020 interešu izglītības nodarbības notiek individuāli, attālināti vai kombinēti. Informāciju skatīties konkrētā pulciņa mēneša darba plānā. Dalības maksa par šo periodu netiek piemērota.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • No 26.10.2020 interešu izglītības nodarbības notiek individuāli, attālināti vai kombinēti. Informāciju skatīties konkrētā pulciņa mēneša darba plānā. Dalības maksa par šo periodu netiek piemērota.
novembris

1.grupa(iesācēji)

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c.
#1 Individuālais darbs, robota konstruēšana. Katrs saņem savu robota komplektu un veic tā konstruēšanu. Pulciņa individuālā apmeklējuma grafiks ir nosūtīts dalībnieku kopējā grupas sarakstē "Whatsapp", lūgums sekot līdzi izmaiņām.

2.grupa(ar priekšzināšanām) specializācija sumo roboti

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c.
#1 Sumo robotu elektriskās shēmas izstrāde. Tiek veidots rasējums un nosūtīts uz ražošanas rūpnīcu. Pulciņa individuālā apmeklējuma grafiks ir nosūtīts dalībnieku kopējā grupas sarakstē "Whatsapp", lūgums sekot līdzi izmaiņām.

3.grupa( ar priekšzināšanām) specializācija tehnoloģijas

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c.
#1 3D printeru un robota roku konstruēšana un elektrisko shēmu montāža un lodēšana. Elektrisko shēmu apkopošana un uzstādīšana pēc 3D printera un robota rokas parametriem. Pulciņa individuālā apmeklējuma grafiks ir nosūtīts dalībnieku kopējā grupas sarakstē "Whatsapp", lūgums sekot līdzi izmaiņām.

Robotika

Nodarbībās tiek piedāvāts iepazīties ar elektrotehnoloģijām un automatizācijas elementiem, pašiem praktiski izstrādājot un radot jaunas idejas, kas saistās ar elektrotehnoloģijām, kā, piemēram, 3D printeris, 3D drukāts elektromotors, robots un daudz citu ideju, ko iespējams izveidot apmeklējot nodarbības.

 

Nodarbības notiek Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu studiju un zinātnes centrā!

Darba plāns

Spied pogu, lai skatītu pulciņa darba plānu!

Skolotājs

Armands Sīlītis

Nodarbību laiki

1.grupa(iesācēji)BRĪVU VIETU NAV!

Otrdienās
16:00-17:30

2.grupa(ar priekšzināšanām) specializācija sumo robotiBRĪVU VIETU NAV!

Trešdienās
16:00-17:30

3.grupa( ar priekšzināšanām) specializācija tehnoloģijasBRĪVU VIETU NAV!

Ceturtdienās
16:00-17:30

Pieteikties!