Izvēlne
Nodarbību grafiks un saturs skatāms pulciņa sadaļā DARBA PLĀNS. Saturīgi aizpildi brīvo laiku ar prasmēm un zināšanām, kuras palīdz īstenot savas ieceres, noder skolā un ikdienā!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Nodarbību grafiks un saturs skatāms pulciņa sadaļā DARBA PLĀNS.
septembris

Ritmika

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c.
#1 Trešdien, 2.septembrī plkst.17:30 aicinu uz sarunu jauno dalībnieku vecākus. Tiekamies 103.telpā; ierašanās vēlama bez bērniem.
#2 Iepazīšanās nodarbība "Ciemos pie draugiem". Dejošanas nodarbībām nepieciešamas deju čībiņas un ērts apģērbs: T-krekls, svārki (meitenēm); šorti vai sporta bikses (puišiem)
#3 Telpa. Nostāšanās. Kustība izklaidus.
#4 Sižetiskās rotaļdeja "Labrītiņ rītiņā"

Ritmika

Ritmikas nodarbībās tiek izmantoti ritma, deju un kustību vingrinājumi Ritmiskie vingrinājumi pozitīvi ietekmē bērnu rakstura veidošanos, māca loģiski domāt, reaģēt un uztvert apkārtējo pasauli. Ritmikas vingrinājumi bērnu psihē pakāpeniski rada pozitīvas izmaiņas. Uzlabojas audiālās uztveres un kustību savstarpējā koordinācija.

 

Nodarbībās tiek trenēta uzmanība un koncentrēšanās spēja gan individuāli, gan grupā. Caur kustībām un deju tiek attīstītas radošās izpausmes, improvizācija un iztēle. Bērnu deju fantāzija, kustību improvizācija rada bērnos mīlestību pret mūziku, vēlmi klausīties, izprast un izbaudīt to.

Apmeklējot deju nodarbības, bērni iegūst lielāku kustību drošību, koordināciju, līdzsvaru un ķermeņa izturību. Tiek trenēta ķermeņa spēja ātri reaģēt, tādējādi liekot reaģēt arī prātam, domām un emocijām.

Darba plāns

Spied pogu, lai skatītu pulciņa darba plānu!

Skolotāja

Jolanta Kataja

Nodarbību laiki

1.grupaBRĪVU VIETU NAV!

Pirmdienās
17:00-17:45

2.grupaBRĪVU VIETU NAV!

Trešdienās
17:00-17:45

Pieteikties!