Izvēlne
No 26.10.2020 interešu izglītības nodarbības notiek individuāli, attālināti vai kombinēti. Informāciju skatīties konkrētā pulciņa mēneša darba plānā. Dalības maksa par šo periodu netiek piemērota.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • No 26.10.2020 interešu izglītības nodarbības notiek individuāli, attālināti vai kombinēti. Informāciju skatīties konkrētā pulciņa mēneša darba plānā. Dalības maksa par šo periodu netiek piemērota.
novembris

VISAS GRUPAS

Nr. Nodarbības uzdevums Nepieciešamie materiāli, u.c.
#1 27.oktobris - katrai grupai tiks nosūtīts video formātā kustību materiāls, kurš būs jāiemācās patstāvīgi. (Whatsapp grupā) * 1.-3.klašu grupai deja ir gatava, bet mājas uzdevums šajā nedēļā ir to atkārtot un precīzi piestrādāt pie soļu tehniskā izpildījuma. * 4. - 6. klašu grupai kustību materiāls ir pabeigts, bet vēlams to atkārtot, lai neaizmirstas un spogulī precizēt soļus, kuriem ir tehniskas nianses. * 7. - 9.klašu grupa turpina ar video materiāla palīdzību mācīties dejas materiālu un ja kas nav skaidrs ir iespēja sazināties Whatsapp grupā vai tiešsaistē ar Google Meet palīdzību. * 10. - 12.klašu grupai tehniski jāslīpē dejas kombinācija ''Touch it'' un jāiemācās izjust dejas kombinācijas ''Wolves'' emocionālais vēstījums, lai spētu kombināciju iznest ne tikai tehniski ,bet arī emocionāli. Būs video ar turpinājumu, ja kas nebūs skaidrs sazināmies Whatsapp vai tiešsaistē ar Google Meet palīdzību.
#2 3. un 5 novembris - Šajā nedēļā ir plānots satikt katru klašu grupu klātienē, bet ārā, ja būs labs laiks. (Vieta Whatsapp grupā tiks precizēta) Plānots ar katru grupu 1h ietvaros iziet cauri tam, ko būs mājās paveikuši un iemācījušies no video materiāliem un dot iespēju jautāt ja ir kas neskaidrs. JA BŪS NELABVĒLĪGI LAIKA APSTĀKĻI, TAD TIKS TURPINĀTS ATTĀLINĀTAIS MĀCĪBU DARBS VIDEO FORMĀTĀ.
#3 10. un 12. novembris - katras grupas dejotāji turpina mājās atkārtot deju soļus un strādāt pie izpildījuma tehnikas. 1.- 6.klašu grupai dejas ir pabeigtas, tāpēc šonedēļ būs kāds radošs deju uzdevums, kurā būs jāiesaista kāds no ģimenes locekļiem izkustēties kopā ar jums. Sīkāka info būs whatsapp grupiņās. 7.-12.klašu grupas dejotāji šonedēļ saņems jaunu video materialu, kas būs jāapgūst un jāiesūta savs veikums whatsapp grupā.
#4 17. un 19. novembris - 1.-6.klašu grupas dejotāji, gaidu jūsu disko tipa mazo video rullīti līdz šīs nedēļas beigām. Turpinam mājās atkārtot deju soļus, lai neaizmirstas. 7.- 12.klašu grupa - gaidu deju turpinājumu video līdz šīs nedēļas beigām, lai varam kopīgi iziet cauri tam kas nesanāk vai nav skaidrs saistībā ar soļu apguvi.

Hip-Hop deju grupa “RedCreate”

Hip hops sabiedrībai tiek skaidrots kā mākslas forma, kura sevī ietver piecus pamatelemetus : B-boying (breika deju), MC-ing (repošana, pasākumu vadīšana), Graffiti (sienu zīmējumi), DJ-ing (diskžokejs, cilvēks kurš manpulē ar mūzikas ierakstiem) un zināšanas par pašu kultūru un tās elementiem. Šīs kultūras deja ar nosaukumu Hip Hops radās attīstoties Hip Hop mūzikas žanram 80.gadu vidū ASV, Ņujorkā. Šis deju stils ātriem soļiem pārņem pasauli, kā rezultātā tas pievērš ļoti lielu jauniešu uzmanību un interesi.

 

Hip hops ir ļoti enerģiska un dinamiska deja, kurā tiek izmantoti dažādi tehniskie paņēmieni. Tas attīsta dejotāja fizisko sagatavotību, koordināciju, kustību fiksāciju, balansu, ķermeņa plastiku un muzikālo dzirdi. Hip hops attīsta dejotāja individualitāti, radošo domāšanu un attīsta prātu, jo nodarbībās tiek apgūtas ne tikai deju kombinācijas, bet arī tiek izmantoti uzdevumi, kas tiek balstīti gan uz individuālā snieguma uzlabošanu, gan uz komandas darbu.

Darba plāns

Spied pogu, lai skatītu pulciņa darba plānu!

Skolotāja

Evita Vāpa

Nodarbību laiki

1.-3.klaseBRĪVU VIETU NAV!

Otrdienās
14:10-15:10

Ceturtdienās
14:10-15:10

4.-6.klaseBRĪVU VIETU NAV!

Otrdienās
15:20-16:20

Ceturtdienās
15:20-16:20

7.-9.klase

Otrdienās
16:30-17:50

Ceturtdienās
16:30-17:50

10.-12.klase

Otrdienās
18:00-20:00

Ceturtdienās
18:00-20:00

Pieteikties!