Izvēlne
Pirmdien, 25.septembrī VIVA nodarbības nenotiek Septembris  Sarkanā krāsā iezīmētie laiki  nodarbību grafikā norāda, ka grupa jau ir nokomplektēta. Lai reģistrētos rindā uz brīvajām vietām, sazināties ar skolotāju.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
 • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Breikinga (Breakdance) komanda “Diverse Styles Crew”

Aicinām ikvienu puisi un meiteni izmēģināt spēkus vienā no jaunākajām, dinamiskākajām un radošākajām Vasaras Olimpisko spēļu disciplīnām – Breikingā (eng. Breaking / Breakdance/ B-Boying)! *(Jaunatnes Vasaras Olimpiskajās spēlēs iekļauts kā disciplīna no 2018.gada, Rio, Vasaras Olimpiskajās Spēlēs no Parīzes spēlēm 2024.gadā!)

Kopš 2021.gada Breikings ir piesaistīts Latvijas Sporta Deju Federācijai (LSDF) – spējīgākie komandas audzēkņi regulāri piedalās LSDF sacensībās, kā arī tiek reģistrēti LSDF dejotāju uzskaitē.

Nodarbības ir paredzētas bērniem no 5 g. vecuma un jauniešiem līdz 25 g.v.

*VIETU SKAITS GRUPĀS IR IEROBEŽOTS (līdz 15) – LŪGUMS AUDZĒKŅUS 2023./2024.m.g. pieteikt laicīgi!!!

Galvenais treneris: Eduards “Ruru” Ruicis

Info tel.nr. +371 26380429 (Eduards)

Info e-pasts: eduards.ruicis@gmail.com

Komandas oficiālā Facebook lapa: https://www.facebook.com/diversestylesofficial

Komandas oficiālais Instagram konts: https://www.instagram.com/diversestylescrew/

Nodarbības jauniešiem Breikingā (Breakdance / B-boying) tiek iedalītas 4 grupās:

 1. Pirmsskolas grupa – Puiši un meitenes 5-6 g.v. Nodarbībās jaunieši apgūst dažādus dejas pamatelementus, terminoloģiju, izkopj vispārējo kustību koordināciju un pamatkustību iemaņas, kas ļauj vēlāk efektīvāk darboties ne tikai vecākās breikinga grupās, bet arī citās sporta un deju disciplīnās, kā arī sociālās prasmes, kas nepieciešamas darbam komandā un individuāli, gatavojoties pirmajām sacensībām breikingā, peformancēm un turpmākajām sportiskajām gaitām.

  (Treniņi 2x ned: PIRMDIENĀS un PIEKTDIENĀS 17:30-18:30)

  *Pirmsskolas grupas dalībnieki mācību gada laikā (Septembris-Maijs) kārto 4 pārbaudes darbus par nodarbībās apgūto. Mācību procesam par pamatu tiek izmantota Pirmsskolai pielāgota atvieglināta “Master Your Foundation” 4līmeņu programma, kuru ir izveidojusi Somijas Breikinga Asociācija (Finnish B-boy & B-girl Association) sadarbībā ar Somijas Olimpiskās izlases galveno treneri Jussi ”Focus” Sirviö un viņa mācību uzņēmu “B-boy & B-girl Dojo”.

 2. Iesācēju grupa – Jaunieši 6 – 25 g.v., kuri jau ir uzsākuši skolas gaitas un ir bez priekšzināšanām breikingā vai ar minimālām prasmēm, darbojoties 2x nedēļā. Jauniešu mācību gada laikā (Septembris-Maijs) Intensīvi apgūst papildinātu iesācēju pamatkursu, kura ietvaros ikviens audzēknis apgūst breikinga pamatelementus, terminoloģiju skatuves kultūru, izkopj fizisko sagatavotību, iesaistās radošajā procesā (pielietojot nodarbībās apgūto savu kombināciju veidošanā), iepazīstās ar Hip Hop kultūras vēsturi, battlu kultūru un deju sacensību norisi. Neskaitot ar deju saistītās prasmes, regulāri tiek veikti uzdevumi arī pāros un grupās, attīstot socializēšanās prasmes jauniešu vidū, kā arī palīdzot izkopt līderu dotības.

  (Treniņi 2x ned: PIRMDIENĀS un PIEKTDIENĀS 14:10-15:30)

  *Iesācēju grupas dalībnieki mācību gada laikā (Septembris-Maijs) kārto 4 pārbaudes darbus par nodarbībās apgūto. Mācību procesam par pamatu tiek izmantota “Master Your Foundation” 4līmeņu programma, kuru ir izveidojusi Somijas Breikinga Asociācija (Finnish B-boy & B-girl Association) sadarbībā ar Somijas Olimpiskās izlases galveno treneri Jussi ”Focus” Sirviö un viņa mācību uzņēmu “B-boy & B-girl Dojo” iesācēju sagatavošanai un stabilu pamatu ielikšanai turpmākai dalībai deju sacensībās. Spējīgākajiem audzēkņiem tiek pielietota paplašinātā mācību programmas versija ar plašāku un sarežģītāku kustību materiālu, izvērtējot katra audzēkņa individuālās prasmes, gatavojoties pārejai uz Pamatgrupu un veiksmīgiem pirmajiem startiem turnīros.

 3. Pamatgrupa – 6-25 g.v. jauniešiem AR iepriekšēju pieredzi Breikingā vai Sporta vingrošanā (eng. Gymnastics). Grupa jauniešiem, kuri ir veiksmīgi apguvuši Breikinga pamatus un spēj izpildīt Visus Breikinga Pamatkursā iekļautos kustību elementus. Pamatgrupas puiši un meitenes uzsāk darbu pie individuālās pieejas dejai attīstīšanas, izvērtējot fiziskās dotības un personīgās intereses pēc pamatkursa elementu apguves, treniņiem regulāriem startiem sacensībās Beginners (līdz 2prakses gadiem) grupā, kā arī dažādām performancēm.

  (Treniņi 2x ned: PIRMDIENĀS un PIEKTDIENĀS 15:30-17:30)

  *Dalībai Pamatgrupā un Sacensībās audzēknim IR JĀSPĒJ izpildīt Breikinga pamatkursa 4 līmeņos aplūkotie Breikinga elementi!

  **Pamatgrupas audzēkņi regulāri piedalās Beginners grupas turnīros Baltijas reģionā

 4. IZLASES grupa – Cēsu BJC Breikinga komandas “Diverse Styles Crew” spēcīgāko un mērķtiecīgāko audzēkņu sastāvs, kas pilda arī CBJC un Breikinga Cēsu novadā reprezentatīvās komandas funkciju. Komandas dalībnieki ir puiši un meitenes ar ievērojamu sacensību un skatuves pieredzi dažādos pasākumos, kuri katrs individuāli un komandā gatavojas regulāriem startiem reitinga grupās dažādos pasākumos Latvijā un ārpus valsts robežām.
  Neskaitot dejas prasmes, izlases audzēkņi apgūst arī breikinga metodikas pamatus, lai varētu palīdzēt darbā ar jauniešiem dažādās izbraukuma meistarklasēs padziļinātai elementu izpildes izpratnei, kā arī regulāri strādā pie fiziskās sagatavotības.

  (Treniņi 3x ned: PIRMDIENĀS un PIEKTDIENĀS 18:30-20:30, OTRDIENĀS 19:00-20:20)

  *CBJC Izlases grupa sadarbojas un regulāri pasākumos piedalās kopā ar Siguldas novada Jaunrades centra Breikinga komandu “Sigulda Rockers”. Lai audzēkņiem veicinātu straujāku izaugsmi, pieredzes apmaiņu un veselīgu, motivējošu konkurenci.

  **Izlases grupai ir iespēja BEZMAKSAS pievienoties Siguldas JC izlases treniņiem Sestdienās (Siguldas novada Jaunrades centrs, Raiņa iela 3) plkst. 12:40-14:00 vai braukt kopā ar treneri un darboties ar Siguldas audzēkņiem plkst. 10:00-14:00.

  ***Izvērtējot pieejamo pasākumu kalendāru Baltijas reģionā, Izlases grupas dalībniekiem ir OBLIGĀTA dalība sacensībās, performancēs vidēji 1x mēnesī tekošā mācību gada ietvaros!

NELIELS APRAKSTS PAR BREIKINGU:

Breiks (Breaking) ir dinamiskākais mūsdienu deju stils pasaulē, kas vēsturiski ir radies 70. gados ASV. Breiks ir oriģinālā Hip-Hop kultūras deja un viens no 4 Hip-Hop kultūras pamatelementiem (Mūzika – DJ, Māksla – Graffiti, Dzeja – MC/Reps, Deja un kustība – Breiks/Breikings).

Breikingā dejotāji sacenšās viens ar otru radošumā, muzikalitātē un veiklībā. Audzēkņi, izveloties šo deju stilu, pastiprināti darbotos fiziskās sagatavotības, ķermeņa plastikas izkopšanā un dejojot darbotos visos 4 līmeņos (Gaisā, Stāvus, Tupus, Guļus). Īpašs uzsvars tiek likts uz improvizāciju, sava stila un oriģinālu kustību kombināciju izveidi.

Breikings ir Dinamiskākais mūsdienu deju žanrs, taču jāņem vērā, ka līdz ar to arī sarežģītākais apguvei, kas veiksmīgai dalībai turnīros prasa ne tikai Regulāru treniņu apmeklējumu, bet arī labu fizisko sagatavotību.

Katru gadu CBJC tiek rīkotas dažādas deju meistarklases Breikingā pie vietēja un starptautiska mēroga dejotājiem.

Daži no Komandas Spilgtākajiem notikumiem , sasniegumiem un projektiem:

-Dalība videoklipa “Transleiteris feat. Apvedceļš – Dejo” tapšanā 2018.gads
-Tukums Cup 2019 , 1.vieta HOUSE 1vs1 Beginners battlos – Linda Kurpniece
-Breaking Olympic Games 2019, Rīgā, 3.vieta Breaking 5vs5 Semi-Pro komandu battlos – Edgars Meirāns, Kristaps Kozlovskis + 3 Madonas dejotāji.
-Noisy Battle 2019 , Madona, 4.vieta 5vs5 beginners battlos – Ralfs Greizis, Verners Vilciņš , Matīss Mareks Rolavs, Edgars Anckiņš, Gabriels Kļaviņš
-Meistarklases organizēšana un aizvadīšana Cēsīs ar pasaules Breaking čempionāta “Red Bull BC One 2016” finālistu un pasaules klases dejotāju Bruce Allmighty (Portugāle/Krievija), 2019.gads
-Dalība Anda Kozaka deju uzvedumā “SPĒLEJU, DANCOJU” Latvijas Valsts svētkos 18.novembrī Vidzemes koncertzālē Cēsis
-Dalība videoklipā “RĪMDARI – Nereāli” tapšanā, 2020.gads.

-BALTIC BATTLE PRO 2021, Daugavpils. 3.vieta Breaking Beginners 1vs1: Norberts “Norbza” Mauriņš, 2.vieta Breaking Beginners 1vs1: Artis “A-Hawk” Vanags

-NOISY BATTLE 2021, Madona. 2.vieta Breaking Beginners 1vs1: Artis “A-Hawk” Vanags

-TUKUMS CUP 2022, Tukums. 3.vieta B-girls Juniors (U15) 1vs1: Sanita “HARIBO” Biseniece, 3.vieta Breaking Beginners 1vs1: Norberts “Norbza” Mauriņš

-BREAKING ASPECTS JAM 2022, Rīga. 1.vieta Breaking Beginners 1vs1: Artis “A-Hawk” Vanags, 2.vieta Breaking Beginners 1vs1: Norberts “Norbza” Mauriņš, 3.vieta Breaking Beginners 1vs1: Sanita “HARIBO” Biseniece

-BREAK STATE 2022, Igaunija, Pērnava. Top16 Breaking Juniors Open (U16) 1vs1: Artis “A-Hawk Vanags”, Edgars “E-Soul” Anckiņš

-SUMMER DANCE BATTLE 2022, Slampe (Tukuma novads). 3.vieta B-Girls Juniors (U15) 1vs1: Lāsma “Lama” Pipare, 3.vieta B-boys Juniors (12-15g.v.) 1vs1: Artis “A-Hawk” Vanags

-Cēsu Breikinga Vasaras Skola 2022, CBJC. Intensīvā dienas treniņnometne ar 5 meistarklasēm pie dažādiem dejotājiem. 2022.gada vasaras viestreneri: Dzintars “Dzii” Rožkalns (Ādaži/Baldone, Veizāna Deju Skola, “Mad Flow Crew”), Dainis “Dainito” Dilendorfs (Cēsis, “Diverse Styles Crew (LV)/Storm Dogz Crew”(UK)), Andis “Aizs” Aizpurietis (Madona, “Mad Flow Crew”), Elīza “Izanami” Jasinska (Rīga, BAZA Dance Company), Maija “Maya” Tjurjapina (Rīga, Veizāna Deju Skola)

*Neskaitot augstāk minētos notikumus, Izlases grupu audzēkņi regulāri piedalās pieredzes apmaiņās , apmeklējot citu kolektīvu/studiju treniņus, kā arī Lielākos un mazākos pasākumos/sacensībās pa visu Latviju. (Vidējais koncertdarbības/sacensību biežums Izlases grupu dalībniekiem ir 1-2 izbraukumi mēnesī)

Skolotājs

Eduards "Ruru" Ruicis (LSFP sertificēts C kategorijas sporta treneris sporta dejās -26380429)

Nodarbību laiki

PirmsskolaBRĪVU VIETU NAV!

Pirmdienās
17:30-18:30

Piektdienās
17:30-18:30

IesācējiBRĪVU VIETU NAV!

Pirmdienās
14:10-15:30

Piektdienās
14:10-15:30

PamatgrupaBRĪVU VIETU NAV!

Pirmdienās
15:30-17:30

Piektdienās
15:30-17:30

IzlaseBRĪVU VIETU NAV!

Pirmdienās
18:30-20:30

Otrdienās
19:00-20:20

Piektdienās
18:30-20:30

Pieteikties!