Izvēlne
Interešu izglītības nodarbības klātienē notiek, pēc noteikta garafika, individuāli, vienas grupas/ ģimenes ietvaros vai attālināti.Dalības maksa netiek piemērota. Informāciju par nodarbību laikiem un apmeklējuma saskaņošanas kārtību sniegs skolotāji WhatsApp grupās. Apmeklējot nodarbības telpās , skolas vecuma bērniem ,ir jāuzrāda Covid -19 vakcinēšanās/pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs skrīninga testa rezultāts.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Interešu izglītības nodarbības klātienē notiek, pēc noteikta garafika, individuāli, vienas grupas/ ģimenes ietvaros vai attālināti.Dalības maksa netiek piemērota. Informāciju par nodarbību laikiem un apmeklējuma saskaņošanas kārtību sniegs skolotāji WhatsApp grupās. Apmeklējot nodarbības telpās , skolas vecuma bērniem ,ir jāuzrāda Covid -19 vakcinēšanās/pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs skrīninga testa rezultāts.

Informatīvs seminārs mākslas pedagogiem

 

Norises vieta: tiešsaiste, Zoom platforma
(piekļuves saite semināram tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms semināra norises uz norādīto e-pastu)

 

Programmā:

  1. Informācija par plānotajiem mākslas jomas pasākumiem 2021./2022.m.g. novadā un valstī;
  2. Gleznotājas Envijas Mednes lekcija par vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas satura un mākslas rokrakstu dažādību “Uztvert savādo” (video ieraksts).

 

Dalībnieki: Cēsu novada vispārizglītojošo, profesionālo un interešu izglītības iestāžu mākslas pedagogi.

 

Reģistrēšanās semināram līdz š.g. 1.novembrimhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeQiD-J1OG95nA2KXHjm5gg45fuoBhVyPvcLi7o44HjvQIzzg/viewform

 

Kontaktpersona: Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore Lāsma Dene
E-pasts: info@cbjc.lv, T.26433257