Izvēlne
Interešu izglītības nodarbības klātienē notiek, pēc noteikta garafika, individuāli, vienas grupas/ ģimenes ietvaros vai attālināti.Dalības maksa netiek piemērota. Informāciju par nodarbību laikiem un apmeklējuma saskaņošanas kārtību sniegs skolotāji WhatsApp grupās. Apmeklējot nodarbības telpās , skolas vecuma bērniem ,ir jāuzrāda Covid -19 vakcinēšanās/pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs skrīninga testa rezultāts.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Interešu izglītības nodarbības klātienē notiek, pēc noteikta garafika, individuāli, vienas grupas/ ģimenes ietvaros vai attālināti.Dalības maksa netiek piemērota. Informāciju par nodarbību laikiem un apmeklējuma saskaņošanas kārtību sniegs skolotāji WhatsApp grupās. Apmeklējot nodarbības telpās , skolas vecuma bērniem ,ir jāuzrāda Covid -19 vakcinēšanās/pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs skrīninga testa rezultāts.

Tērpu kolekciju filmas “RADI, ROTĀJIES LATVIJAI!” pirmizrāde LTV 1

Sestdien, 23. oktobrī plkst.15:30 LTV būs iespēja vērot Tērpu kolekciju filmas “Radi, rotājies Latvijai!” pirmizrādi, kas ir aizraujošs ceļojums Latvijas skolu jaunatnes radošuma pasaulē!

Slaveni latviešu modes mākslinieki Sonita Pāvuliņa, Dāvids, Madara Botmane, Artis Štamgūts, Baiba Ladiga, Aleksandrs Pavlovs – analizēs un izvēlēsies savus favorītus no kopumā piecdesmit 2019. un 2020.gadā radītajām tērpu un aksesuāru kolekcijām, kuras radītas, lai notiktu krāšņais tērpu parādes pasākums Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

Cēsu Bērnu un jauniešu centru šajos Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos pārstāvēja 4 tērpu kolekcijas:
1) “Mans sapnis ir rožains” (Šūšanas klase, pedagogs Mudīte Blūma);
2) “Gaismiņa ausa, saulīte lēca” (Šūšanas klase, pedagogs Mudīte Blūma);
3) “Bērziņ, tavi raibumiņi” (Modes dizaina klase, pedagogs Marta Blūma);
4) “Pilsētas svētki” (Darbnīca “Auduma dizains tērpos”, pedagogs Sarmīte Radziņa).

 

Vairāk lasi: https://www.visc.gov.lv/lv/jaunums/sonedel-saksies-dziedundejo2021-koncertu-maratons-ltv

Reklāma: https://m.facebook.com/LatvijasTV/videos/latvijas-skolu-jaunatnes-t%C4%93rpu-kolekciju-dokument%C4%81l%C4%81-filma-radi-rot%C4%81jies-latvija/169564868703434/

 

 

Atbalstīsim savējos!

Lai patīkama skatīšanās!

 

Informāciju sagatavoja:
Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore Lāsma Dene