Izvēlne
Skolotājas slimības dēļ Ritmikas un Grācijas nodarbības nenotiek. Aktuāli -  Šūšanas un modes un stila aksesuāru pulciņš savu darbību uzsāks ar oktobri
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Laureātu mākslas darbi Rīgas ielas skatlogos

Cēsīs, Rīgas ielas nr.3 nama skatlogos līdz 30.septembrim apskatāma XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norišu #dziediundejo2021 mākslas konkursa “Radi rotājot” Cēsu novada laureātu darbu izstāde.

Darbi tikko atceļojuši no Rīgas, kur VEF kultūras pilī bija apskatāmi no šā gada jūlija vidus līdz 15.augustam kopā ar laureātu darbiem no visas Latvijas. Mazie cēsinieki izstādi aplūkoja klātienē, kur tika aicināti sniegt interviju LTV raidījumam “Rīta Panorāma” (fragments no sižeta: https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/11.08.2021-dziedundejo2021-izstade-radi-rotajot.id227621/ ).

Konkursa 1.kārtas darbu izstāde, kura 2020.gadā tika iekārtota Cēsu Izstāžu namā, bija aplūkojama digitāli, ko var paspēt vēl izdarīt arī šobrīd (https://pilscesu.wixsite.com/izstazunams).

Izstādes dalībnieki ir radījuši mūsdienīgas rotas un rotājumus sev, sadzīvei, telpām dažādās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas tehnikās – keramikā, tekstilā, kokā, metālā, papīrā un citos materiālos.

Vairāk par konkursu uzzini mājas lapā http://cbjc.lv/pasakumi/2021/05/makslas-projekts-radi-rotajot/  un https://www.visc.gov.lv/lv/vizuala-maksla .

 

Informāciju sagatvoja:
Cēsu Bērnu un jauniešu centra
pasākumu organizatore
Lāsma Dene