Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!

Vasaras skolas nodarbības “Dziedi. Dejo. Priecājies.”

Vasaras brīvlaika otrā nedēļa Cēsu Bērnu un jauniešu centrā bija aizraujoša, radoša un skanīga. Pie mums notika vasaras skola “Dziedi. Dejo. Priecājies”, pulcējot 40 dziedošus un kustīgus bērnus.

Visas nedēļas garumā bērni čakli darbojās, veidojot māla figūriņas, radot paši savus mūzikas instrumentus, šujot un apgleznojot unikālus lietusmēteļus. Vasaras skolas vadmotīvs bija dziedāšana, tādēļ daļa nodarbību tika veltītas dziedāšanai un priekšnesumu horeogrāfijas iestudēšanai. Bērniem bija iespēja arī apgūt aktiermākslas, biodanza dejošanas un hip – hop pamatus.

Vasaras skolas noslēguma dienā notika nedēļas laikā sagatavoto priekšnesumu koncerts un izveidoto lietusmēteļu skate. Pēc tam visi pulcējās kopējā ballītē ar gardu cienastu un piepūšamajām atrakcijām, lai svinētu lielisko nedēļu un vasaras sākumu.

Paldies skolotājiem – Inai Aizgalei, Ingrīdai Zumbergai, Aigaram Krūmiņa, Evitai Vāpai, Sanitai Dovgiallo, Līvai Bozei, Mudītei Blūmai, Sandrai Eglei, Grietai Jermacānei, Sarmītei Radziņai un Jurim Vaido par darbošanos vasaras skolā.