Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!

Popgrupa “Vizbulēni” noslēdz sezonu

Ar veiksmīgu uzstāšanos konkursā “Popfest Jūrmala” “Vizbulēnu” dziedošajiem bērniem ir noslēdzies šis mācību gads. Tas bija daudziem notikumiem bagāts – uzstāšanās koncertos, festivālos un konkursos, kā arī dalība vokālai un skatuves mākslai veltītā nometne “Dziedi. Dejo. Priecājies”, kura notika jūnija otrajā nedēļā.

16. jūnija rītā uz konkursu devās četras “Vizbulēnu “grupas – mazie “Mini Vizbulēni”, “Līgatnes mini Vizbulēni”, “Vizbulēni S” un “Vizbulēni”. Tikai “Vizbulēnu” vecākajai grupai ir konkursu pieredze, pārējām grupiņām šis bija pirmais konkurss.

“Vizbulēni” un “Līgatnes miniVizbulēni” ieguva 1. pakāpes diplomus ar 9,39 un 9,26 punktiem, bet “Mini Vizbulēni” ieguva 2. pakāpes diplomu ar 8, 95 punktiem un divas žūrijas simpātijas balvas. “Vizbulēniem S“ līdz 2. pakāpes diplomam pietrūka 0,2 punkti, bet tika gūta žūrijas simpātiju balva.

Esam gandarīti par visu šajā mācību gadā sasniegto un dodamies baudīt vasaru!