Izvēlne
20. aprīlis, plkst.14.00 Popgrupu festivāls “Dziesmas spārnos” 2024 26. aprīlis, plkst. 13.00 4./5-9. klašu, 5.-12.klašu koru, zēnu un meiteņu koru, profesionālo izglītības iestāžu, koledžu, vidusskolu un jaukto koru konkurss, 2. kārta
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Cēsu novada skolēnu mākslas darbu izstāde “Saules ritmi”

No 1.marta līdz 22. martam Kosmosa izziņas centra pirmā stāva foajē var aplūkot Cēsu novada skolēnu mākslas darbu izstādi “Saules ritmi”, kurā redzami vairāk kā 160 novada skolēnu darināti darbi.

Atklāšanas pasākumu 1.martā lieliski kuplināja Cēsu Bērnu un jauniešu centra rokdarbu klases “Pats” un Šūšanas klases skolēnu veidotās saules tēmas tērpu kolekcijas un popgrupas “Vizbulēni” solistu – Alises Kalniņas un Katrīnes Baļukovas dziedājums.

Skolēni mākslas darbos attēlojuši saules simbolu, izmantojot dažādās vizuālās mākslas tehnikas. Izstādē varēs aplūkot gan zīmējumus un gleznojumus, gan keramikas darbus un tērpus, gan lietišķās mākslas, floristikas un rokdarbu darinājumus.

Izstādei – konkursam darbus iesnieguši bērni un jaunieši no četrpadsmit Cēsu novada izglītības iestādēm. Žūrijas noteiktie labākie darbi tiks izvirzīti konkursa 2.kārtai Vidzemes novadā, kura šogad notiks 27. martā Cesvaines pilī.

Izstāde skatāma Kosmosa izziņas centra darba laikā no otrdienas līdz piektdienai no plkst.12:00-19:00, sestdien no plkst.10:00 līdz 20:00 un svētdien no plkst.10:00 līdz 18.00. Pirmdien Kosmosa izziņas centrs ir slēgts. Ieeja izstādē ir bezmaksas.