Izvēlne
Septembris  Sarkanā krāsā iezīmētie laiki  nodarbību grafikā norāda, ka grupa jau ir nokomplektēta. Lai reģistrētos rindā uz brīvajām vietām, sazināties ar skolotāju. Aktuāli -  Šūšanas un modes un stila aksesuāru pulciņš savu darbību uzsāks ar oktobri
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Aizritējusi pēdējā CBJC Vasaras skolas nedēļa “Krāsainais akvarelis’’

Vasaras brīvlaika viena no pēdējām nedēļām Cēsu Bērnu un jauniešu centrā pagāja radošās un mākslinieciskās vasaras skolu nodarbībās kopā ar mūsu vizuālās un lietišķās mākslas skolotājiem.

Vasaras skolas bērniem bija iespēja izmēģināt dažādas vizuālās mākslas tehnikas – pludināšanu, auduma apgleznošanu, grafiku, smilšu gleznu veidošanu un skicēšanu. Paralēli mākslinieciskajām aktivitātēm, dalībnieki pārbaudīja savus spēkus arī šūšanā un auto modelismā.

Ierasta vasaras skolas programmas daļa ir pārgājieni un darbošanās kopā ar zinošiem skolotājiem un mentoriem. Šoreiz dalībnieki devās ciemos uz mākslinieku darbnīcu pie Cēsu Mākslas skolas skolotājas Kristīnes Rozenbergas, kā arī strādāja kopā ar pieredzes bagāto vizuālās mākslas skolotāju Inu Treiliņu, apgūstot grafikas tehniku. Tāpat mazie mākslinieki devās nelielās plenērā uz Cēsu pils parku.

Visas nedēļas garumā bērni čakli darbojās, un tapušos mākslas darbus varēja aplūkot nelielā izstādē programmas noslēgumā. Tāpat vasaras skolas dalībnieki izpriecājās kopīgā ballītē ar gardu cienastu un priekšnesumiem.