Izvēlne
Septembris  Sarkanā krāsā iezīmētie laiki  nodarbību grafikā norāda, ka grupa jau ir nokomplektēta. Lai reģistrētos rindā uz brīvajām vietām, sazināties ar skolotāju. Piektdien, 29.septembrī Mākslas darbnīcas un Interjera dizaina studijas nodarbības nenotiek
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Šūšanas klases Vasaras skolas nodarbības

Arī vasaras brīvlaika otrā nedēļa Cēsu Bērnu un jauniešu centrā bija aizraujoša, radoša un paskrēja vēja spārniem, jo pie mums notika šūšanas klases Vasaras skolas nodarbības.

Visas nedēļas garumā bērni čakli darbojās, veidojot māla trauciņus augļu un dzīvnieku formā un unikālus dabas materiālu foto rāmīšus, mezglojot aukliņu lapiņas, zīmējot skices savam sapņu apģērbam, radot savu dizainu auduma somai, darbojoties ar stikla krāsām un “vārot’’ ziepes. Neatņemama vasaras skolas programmas daļa bija arī ik rīta sporta aktivitātes jauniešu centra pagalmā kopā ar mūsu aktīvajiem skolotājiem.

Šūšanas klases vasaras skolas nodarbības pulcēja bērnus, kuri pulciņā rada savus izsapņotos apģērbus. Tādēļ svarīgi ir arī prast sevis radīto kleitu, bikses vai blūzi skaisti demonstrēt jauniešu centra tērpu skatēs vai citos pasākumos. Vasaras skolas laikā bērniem kopā ar defilē skolotāju bija iespēja šo prasmi mācīties un praktizēt.

Vasaras skolas noslēguma dienā bērni devās uz Cēsu pils kompleksu un viduslaiku pils dārzu, lai izzinātu tās noslēpumus un vēsturi. Pēc tam visi pulcējās kopējā ballītē ar gardu cienastu un jautrām spēlēm, lai svinētu lielisko nedēļu un vasaru.