Izvēlne
Pirmdien, 25.septembrī VIVA nodarbības nenotiek Septembris  Sarkanā krāsā iezīmētie laiki  nodarbību grafikā norāda, ka grupa jau ir nokomplektēta. Lai reģistrētos rindā uz brīvajām vietām, sazināties ar skolotāju.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Cēsu Bērnu un jauniešu centra Vasaras skolu pirmās nodarbības

Vasaras brīvlaika pirmā nedēļa Cēsu Bērnu un jauniešu centrā aizritēja radošās rokdarbu un dejošanas vasaras skolu nodarbībās.

Dejošanas vasaras skolas bērni katru rītu iesildījās rīta rosmēs, lai pēc tam spētu kopā ar pedagogiem piedalīties deju nodarbībās. Mazie dejotāji apguva hip-hop stila pamatus un dažādus breika elementus. Tomēr dejošana nebija visas vasaras skolas ikdiena, bērni ieturējās arī piknikā ar desiņu cepšanu, piedalījās fotoorientēšanās sacensībās un darbojās automodelismā. Tāpat bērniem bija īsta SPA diena ar ūdens procedūrām un fotosesija kopā ar profesionālu fotogrāfu. Dejošanas vasaras skolu vadīja skolotājas Evita Vāpa un Anna Annele Lazdiņa.

Paralēli mazajiem dejotājiem darbojās arī rokdarbu vasaras skola skolotājas Sandra Egles vadībā. Māla mīcīšanas mākslu bērni iepazina pie skolotājas Līvas. Savukārt skolotājas Lauras vadībā tika veidoti zīmodziņi, kas nākotnē noderēs rokdarbu klases tekstila projektiem. Tāpat kopā ar skolotāju Sarmīti dalībnieki apgleznoja un batikoja T-kreklus un zīmēja skices tērpiem. Pēc aktīvām un radošām dienām bērni devās pārgājienā uz Zaļo skata torni Žagarkalnā un apmeklēja Svētavota dabas parku.

Šī bija fantastiska nedēļa, kurā tika paveikti daudz radoši darbi. Vasaras skolas pēdējā dienā bērni kopīgi gatavoja kūku un svinēja, iespējams, vislabāko savas vasaras nedēļu.