Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!

CBJC audzēkņi – vizuālās mākslas konkursa “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” laureāti

3. jūnijā kultūras pilī “Ziemeļblāzma” no plkst.11.00 norisināsies vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” noslēguma pasākums, kurā piedalīsies un apbalvojumus saņems arī Cēsu Bērnu un jauniešu centra audzēkņi.

Konkursa noslēguma tērpu kolekciju skatē varēs vērot piecus Cēsu Bērnu un jauniešu centra tērpu demonstrējumus – rokdarbu klases “Pats” tērpu kolekcijas “Pindzeles” un “Kur aizlido saule”, šūšanas klases tērpu kolekcijas “Vienkārši balts” un “Ziedonī”, kā arī apģērba apdrukas pulciņa tērpu kolekciju “Vējā”. Savukārt kultūras pils “Ziemeļblāzma” telpās iekārtotajā mākslas darbu izstādē būs redzami interjera dizaina studijas, mākslas darbnīcas, eksperimentālās studijas, keramikas pulciņa un šūšanas klases audzēkņu darbi.

Priecājamies par audzēkņu sasniegto un no sirds novērtējam pedagogu Sandras Egles, Sarmītes Radziņas, Mudītes Blūmas, Ingūnas Briedes, Līvas Bozes, Daces Lindes un Antras Bāliņas-Diegas nesavtīgo darbu, iedvesmojot un sagatavojot mūsu centra audzēkņus dalībai konkursā. Aicinām katru uz tērpu kolekcijas skati un mākslas darbu izstādi, lai novērtētu radošos bērnus un viņu darbus.

Vizuālās mākslas konkurss “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” notika divās atlases kārtās 2023. gada pavasarī novadu un kultūrvēsturisko reģionu ietvaros. Tērpu kolekciju un mākslas darbu izstādes tēma izvēlēta, gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu dziesmu un XVII Deju svētkiem, kuriem šogad aprit 150tā gadskārta. Skolēni savu radošo darbu tapšanas procesā iedvesmojās no Vidzemei raksturīgās dabas, kultūras un vēstures vērtībām.