Izvēlne
Skolotājas slimības dēļ Ritmikas un Grācijas nodarbības nenotiek. Aktuāli -  Šūšanas un modes un stila aksesuāru pulciņš savu darbību uzsāks ar oktobri
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Pirmie Cēsu Bērnu un jauniešu centra Pagalma svētki

27.maijā pirmo reizi Cēsu Bērnu un jauniešu centra pagalmā norisinājās CBJC Pagalma svētki. Jautrā un priecīgā gaisotnē svētkus baudīja ģimenes, bērni un jaunieši no Cēsīm un novada.

Pagalma svētku koncerts pulcēja Cēsu Bērnu un jauniešu centra pulciņu bērnus un jauniešus. Tajā piedalījās 12 pulciņi ar 36 priekšnesumiem. Uz skatuves varēja vērot dejotāju un dziedātāju uzstāšanos, kā arī modes skati un ģitāras spēles priekšnesumus. Svētku koncerta noslēgums ar breika komandas “Diverse Style Crew” deju cīņa sniedza enerģijas lādiņu visai dienai.

Visu pasākuma laiku bērni un vecāki varēja piedalīties dažādās radošajās darbnīcās, kā piemēram, iepazīties ar robotikas pasauli, darboties rokdarbu darbnīcās, iemūžināt svētku mirkļus foto stūrītī, kā arī radīt savu daļu no Cēsu Bērnu un jauniešu centra foto sienas. Tāpat aktīvākie svētku apmeklētāji varēja sportot kopā ar vecākiem, risināt labirinta izaicinājumus un sacensties inerces auto modeļu sacensībās. Svētku viesus ar savu klātbūtni uzmundrināja arī runcis Rūdis un viņa draugs bebrs Bruno, kuri sveicinājās ar katru bērnu un mācīja kā droši uzvesties ceļu tuvumā.

Savukārt centra lielajā centra zālē notika mācību gada laureātu apbalvošana, kurā tika sveikti centa audzēkņi par sasniegumiem dažādos konkursos valsts un starptautiskā mērogā. Suminājām arī pulciņu skolotājus un centra atbalstītājus par vērtīgu ieguldījumu centra attīstībā.

Cēsu Bērnu un jauniešu centra Pagalma svētki tika rīkoti sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību un A/S “Cēsu alus”.