Izvēlne
26. aprīlis, plkst. 13.00 4./5-9. klašu, 5.-12.klašu koru, zēnu un meiteņu koru, profesionālo izglītības iestāžu, koledžu, vidusskolu un jaukto koru konkurss, 2. kārta 19. un 20. aprīlis XVII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls «…un es iešu un iešu»
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Breika komandas “Diverse Styles Crew” teicamie panākumi Igaunijas breika čempionātā

Sestdien, 20.maijā Cēsu Bērnu un jauniešu centra un Siguldas Jaunrades centra breika komandas “Diverse Styles Crew” audzēkņi devās uz Tartu, lai piedalītos Igaunijas Ielu deju asociācijas (Eesti Tänavatantsijate Liit) rīkotajā “Igaunijas breika čempionāta 2023” 1. posmā. Komandas dalībnieki sacensībās demonstrēja teicamu sniegumu.

Sacensībās piedalījās 18 breika komandas “Diverse Styles Crew” audzēkņi no Cēsu un Siguldas novadu jauniešu centriem.

Sīvākā konkurence sacensību laikā izvērtās starp jaunajiem breika dejotājiem no Igaunijas, Siguldas novada JC un Cēsu BJC apvienotās breika komandas “Diverse Styles Crew” un Rīgas breika deju studijas “Circle Dance”.

Sacensību izskaņā Cēsu BJC un Siguldas novada JC apvienotās breika komandas “Diverse Styles Crew” izlases grupas breikā audzēkņi bija veiksmīgi ieguvši trīs godalgas – čempionu titulu/pirmo vietu kategorijā “Bboy and Bgirl KIDS U12 1vs1” (puiši un meitenes 5-12 g.v), 2. un 3. vietu kategorijā “Bboy and Bgirl JUNIORS U16 1vs1” (puiši un meitenes 13-16 g.v.).

Neskaitot izlases audzēkņu godalgotos sasniegumus, treneris vēlas uzteikt arī SJC un CBJC pamatgrupas breikā audzēkņu veikumu, jo neskatoties uz faktu, ka viņiem nācās sacensties ar jauniešiem no Igaunijas un Rīgas, arī ar citu studiju, deju komandu izlašu audzēkņiem, vairāki no viņiem spēja pārvarēt atlases kārtu.

Rezultāti:

1.“Bboy and Bgirl KIDS U12 1vs1” (puiši un meitenes 5-12 g.v)

-Sanita “Haribo” Biseniece – 1. vieta

-Nikolass “Niko” Kozlovskis – Top 8

-Sofija “Sofi-B” Beinerte – Top 8

-Dominiks “Domino” Alvis Mitkevičs – Top 8

2.“Bboy and Bgirl JUNIORS U16 1vs1” (puiši un meitenes 13-16 g.v.)

-Artis “A-Hawk” Vanags – 2. vieta

-Lāsma “Lama” Pipare – 3. vieta

Siguldas novada JC un Cēsu BJC breika komandas “Diverse Styles Crew” vadītājs un treneris – Eduards Ruicis.