Izvēlne
24.03.-09.04. Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi”, 1.kārta Trešdien, 22.03 Keramikas nodarbības nenotiek.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Cēsu novada skolēnu tērpu kolekcijas skate un mākslas darbu izstāde “Mūsu 150 toņi un pustoņi”

No 24.marta līdz 9.aprīlim Cēsu Izstāžu namā būs skatāma Cēsu novada bērnu mākslas darbu izstāde, kurai dots nosaukums “Mūsu 150 toņi un pustoņi”. Savukārt 27.martā plkst.16.00 Cēsu Bērnu un jauniešu centrā notiks novada skolēnu tērpu skate.

Tērpu kolekciju un izstādes tēma izvēlēta, gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu dziesmu un XVII Deju svētkiem, kuriem šogad aprit 150tā gadskārta. Skolēni savu radošo darbu tapšanas procesā iedvesmojās no Vidzemei un Cēsu novadam raksturīgās dabas, kultūras un vēstures vērtībām.

Konkursam darbus iesūtījuši bērni un jaunieši no Cēsu novada izglītības iestādēm. Žūrijas noteiktie labākie darbi tiks izvirzīti konkursa 2.kārtai Vidzemes novadā, kura šogad notiks 13.aprīlī Cēsu 2.pamatskolā.

Mākslas darbu izstāde apskatāma Cēsu Izstāžu nama darba laikā no otrdienas līdz svētdienai no plkst.10:00-17:00. Pirmdien izstāžu nams ir slēgts. Ieejas maksa skolēniem, studentiem, senioriem ir 3,00 EUR, bet pieaugušajiem – 4,00 EUR.

Šogad pēc divu gadu pārtraukuma ierastā formā atkal notiks vizuālās mākslas konkurss, kurš aizritēs šoreiz aizritēs tuvojošos Vispārējo Dziesmu un deju svētku zīmē. Cēsu novada pirmās un otrās kārtas konkursi notiek Cēsīs.