Izvēlne
Aktuāli -  Šūšanas un modes un stila aksesuāru pulciņš savu darbību uzsāks ar oktobri Septembris  Sarkanā krāsā iezīmētie laiki  nodarbību grafikā norāda, ka grupa jau ir nokomplektēta. Lai reģistrētos rindā uz brīvajām vietām, sazināties ar skolotāju.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Aizritējusi skolēnu tērpu kolekciju skate

27.martā Cēsu Bērnu un jauniešu centrā notika konkurss – tērpu skate, kurā piedalījās trīs šūšanas, rokdarbu un auduma dizaina pulciņu skolēni.

Dalībnieki kopā ar skolotājām bija sagatavojuši septiņas radošas, skaistas, rūpīgi veidotas un krāsainas tērpu kolekcijas. Modeļu lomās iejutās paši skolēni, kuri ar lielu aizrautību un prieku demonstrēja savus darbus žūrijas komisijai un sanākušajiem skatītājiem.

Tērpu kolekciju tēma izvēlēta, gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu dziesmu un XVII Deju svētkiem, kuriem šogad aprit 150tā gadskārta. Skolēni savu radošo darbu tapšanas procesā iedvesmojās no Vidzemei un Cēsu novadam raksturīgās dabas, kultūras un vēstures vērtībām.

Tērpu skate notika vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” ietvaros.