Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!

Aizritējusi skolēnu tērpu kolekciju skate

27.martā Cēsu Bērnu un jauniešu centrā notika konkurss – tērpu skate, kurā piedalījās trīs šūšanas, rokdarbu un auduma dizaina pulciņu skolēni.

Dalībnieki kopā ar skolotājām bija sagatavojuši septiņas radošas, skaistas, rūpīgi veidotas un krāsainas tērpu kolekcijas. Modeļu lomās iejutās paši skolēni, kuri ar lielu aizrautību un prieku demonstrēja savus darbus žūrijas komisijai un sanākušajiem skatītājiem.

Tērpu kolekciju tēma izvēlēta, gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu dziesmu un XVII Deju svētkiem, kuriem šogad aprit 150tā gadskārta. Skolēni savu radošo darbu tapšanas procesā iedvesmojās no Vidzemei un Cēsu novadam raksturīgās dabas, kultūras un vēstures vērtībām.

Tērpu skate notika vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” ietvaros.