Izvēlne
Septembris  Sarkanā krāsā iezīmētie laiki  nodarbību grafikā norāda, ka grupa jau ir nokomplektēta. Lai reģistrētos rindā uz brīvajām vietām, sazināties ar skolotāju. Aktuāli -  Šūšanas un modes un stila aksesuāru pulciņš savu darbību uzsāks ar oktobri
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

CBJC popgrupas saņem I pakāpes diplomus konkursā “No baroka līdz rokam”

16. februārī Cēsu Bērnu un jauniešu centra popgrupas “Vibulēni” un “Sekunda” devās uz Valmieru, lai piedalītos Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā– konkursā “No baroka līdz rokam”. Gan popgrupas “Vizbulēni” vidējās un vecākās grupas, gan popgrupas “Sekunda – 8” grupas dziedātāji ieguva 1. pakāpes diplomus.

Konkursa otrā kārta šogad pēc divu gadu pārtraukuma notika klātienē. Konkursa pirmajā kārtā video formātā tika izvērtēti pieteikumi un izvirzīti uz otro kārtu – konkursu Valmierā. CBJC dziedātāji guva nenovērtējamu skatuves pieredzi un uzstāšanās prieku, dziedot uz lielās kultūras nama skatuves.

Konkursā instrumentālie un vokāli instrumentālie kolektīvi tika iedalīti jaunākajā un vecākajā grupā, savukārt popgrupas sadalītas 3 grupās – jaunākā, vidējā un vecākā grupā. Kolektīvus vērtēja pa žanriem – instrumentālie ansambļi, tautas mūzikas ansambļi, džeza ansambļi, vokāli instrumentālie ansambļi, akustiskie vokāli instrumentālie ansambļi un popgrupas.

Konkursu vērtēja žūrijas komisija: Dainis Tarasovs – Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas instrumentspēles un kameransambļu klases pedagogs, Māris Vitkus – Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas džeza un populārās mūzikas nodaļas pedagogs, Paula Saija – vokālā pedagoģe, dziedātāja un Egils Šķetris – nemateriālā kultūras mantojuma un ilgtspējīgas attīstības projektu nodaļas vecākais eksperts.