Izvēlne
Pirmdien, 25.septembrī VIVA nodarbības nenotiek Aktuāli -  Šūšanas un modes un stila aksesuāru pulciņš savu darbību uzsāks ar oktobri
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Breikinga dejotāju aktīvais februāris

Breikings ir topā! Breikinga deja kā sporta disciplīna kļūst arvien populārāka un zināmāka. Lai dejotu breiku, nepieciešama ļoti laba fiziskā sagatavotība, kas pielīdzināma jau pierastajiem sporta veidiem – tādām kā vieglatlētika, volejbols vai brīvā cīņa. Tādēļ 2024. gada vasaras olimpiskajās spēlēs Parīzē pirmo reizi vēsturē tiks iekļauta arī breika deja.

Cēsu Bērnu un jauniešu centra un Siguldas novada Jaunrades centra apvienotajai breikinga komandai “Diverse Style Crew” februāris būs ļoti darbīgs mēnesis, jo izlases dejotāji dosies uz trīs pasākumiem. Pirmais no tiem notiks jau šajā nedēļas nogalē, kad sestdien, 4.februārī izlases dejotāji Cēsīs atklās U-13 Latvijas čempionātu brīvajā cīņā un grieķu – romiešu cīņā.

Savukārt nākamajās nedēļas nogalēs dejotāji piedalīsies starptautiskās sacensībās Igaunijā un Lietuvā. Februāra otrajā nedēļas nogalē – 11.02. dejotāji piedalīsies Igaunijas atklātajā breikinga čempionātā Tartu, bet 18.02. dosies uz Šauļiem, lai sacenstos breikinga sacensībās “Sun City Battles 23”.