Izvēlne
Septembris  Sarkanā krāsā iezīmētie laiki  nodarbību grafikā norāda, ka grupa jau ir nokomplektēta. Lai reģistrētos rindā uz brīvajām vietām, sazināties ar skolotāju. Aktuāli -  Šūšanas un modes un stila aksesuāru pulciņš savu darbību uzsāks ar oktobri
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Ziemassvētku sajūtas Cēsu Bērnu un jauniešu centrā

Pirmssvētku nedēļā Cēsu Bērnu un jauniešu centru pieskandināja divi svētku koncerti un krāšņoja skolēnu darbu Ziemassvētku tirdziņš, radot pacilājošu un siltu gaidāmo svētku sajūtu.

Ziemassvētku tirdziņš, kurš norisinājās no 14. Līdz 16.decembrim bija bagāts ar skaistām, mīļām un pašu skolēnu radītām svētku dāvanām, kuras sasildīs katra saņēmēja sirdi. Tirdziņā varēja iegādāties keramikas, rokdarbu klases “Pats” un šūšanas klases skolēnu darbiņus, kā arī eksperimentālās studijas, mākslas darbnīcas, interjera dizaina studijas, auduma dizaina un floristikas pulciņu skolēnu izstrādājumus.

Koncertā “Kad čiekuri čībās čuč” 14.decembrī varēja izdzīvot stāstu par Ziemassvētku rūķi, kura čībās aizmiguši čiekuri. Uzvedumā piedalījās  balles deju pulciņa “Reveranss” un mūsdienu deju grupas “Viva” dejotāji, vokālās studijas “Sekunda” dziedātāji un Auduma dizaina pulciņa audzēkņi.

Savukārt koncerts “Ziemassvētki mūsmājās” 15.decembrī uzbūra ainiņas par gatavošanos svētkiem. Tika  pušķota eglīte, cepta piparkūkas, klāts galds un sagaidīti viesi. Pasākumā piedalījās hip-hop deju grupas “RedCreate” un breikinga komandas “Diverse Style Crew” dejotāji, vokālā grupa “Vizbulēni”, kā arī šūšanas klases un rokdarbu klases “Pats” dalībnieki.

Paldies pedagogiem un skolēniem par iesaistīšanos un dalību svētku pasākumos.