Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!

Ziemassvētku sajūtas Cēsu Bērnu un jauniešu centrā

Pirmssvētku nedēļā Cēsu Bērnu un jauniešu centru pieskandināja divi svētku koncerti un krāšņoja skolēnu darbu Ziemassvētku tirdziņš, radot pacilājošu un siltu gaidāmo svētku sajūtu.

Ziemassvētku tirdziņš, kurš norisinājās no 14. Līdz 16.decembrim bija bagāts ar skaistām, mīļām un pašu skolēnu radītām svētku dāvanām, kuras sasildīs katra saņēmēja sirdi. Tirdziņā varēja iegādāties keramikas, rokdarbu klases “Pats” un šūšanas klases skolēnu darbiņus, kā arī eksperimentālās studijas, mākslas darbnīcas, interjera dizaina studijas, auduma dizaina un floristikas pulciņu skolēnu izstrādājumus.

Koncertā “Kad čiekuri čībās čuč” 14.decembrī varēja izdzīvot stāstu par Ziemassvētku rūķi, kura čībās aizmiguši čiekuri. Uzvedumā piedalījās  balles deju pulciņa “Reveranss” un mūsdienu deju grupas “Viva” dejotāji, vokālās studijas “Sekunda” dziedātāji un Auduma dizaina pulciņa audzēkņi.

Savukārt koncerts “Ziemassvētki mūsmājās” 15.decembrī uzbūra ainiņas par gatavošanos svētkiem. Tika  pušķota eglīte, cepta piparkūkas, klāts galds un sagaidīti viesi. Pasākumā piedalījās hip-hop deju grupas “RedCreate” un breikinga komandas “Diverse Style Crew” dejotāji, vokālā grupa “Vizbulēni”, kā arī šūšanas klases un rokdarbu klases “Pats” dalībnieki.

Paldies pedagogiem un skolēniem par iesaistīšanos un dalību svētku pasākumos.