Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!

CBJC Ziemassvētku koncerti

Gada gaidītākie un sirsnīgākie svētki jau pa visam drīz būs klāt! Arī Cēsu Bērnu un jauniešu centra kolektīvi aicina sajust tuvojošos svētku burvību un gaišumu divos Ziemassvētku koncertos 14. un 15.decembrī, kuri notiks centra Lielajā zālē.

Koncertā “Kad čiekuri čībās čuc” 14.decembrī, varēs izdzīvot stāstu par Ziemassvētku rūķi, kura čībās aizmiguši čiekuri. Bērni ar dažādiem trikiem un veidiem cenšas čiekurus pamodināt un iepriecināt par godu gaidāmajiem svētkiem. Uzvedumā piedalīsies balles deju pulciņa “Reveranss” un mūsdienu deju grupas “Viva” dejotāji, vokālās studijas “Sekunda” dziedātāji un Auduma dizaina pulciņa audzēkņi.

Savukārt koncerts “Ziemassvētki mūsmājās” 15.decembrī ļaus ielūkoties svētku gaidīšanas rosībā. Uzveduma dalībnieki aicinās gādāt un pušķot eglīti, cept piparkūkas, klāt galdu, sagaidīt viesus un svinēt svētkus. Pasākumā piedalīsies hip-hop deju grupas “RedCreate” un breikinga komandas “Diverse Style Crew” dejotāji, vokālā grupa “Vizbulēni”, kā arī šūšanas klases un rokdarbu klases “Pats” dalībnieki.

Abu koncertu apmeklējums ir bez maksas.