Izvēlne
Pirmdien, 25.septembrī VIVA nodarbības nenotiek Aktuāli -  Šūšanas un modes un stila aksesuāru pulciņš savu darbību uzsāks ar oktobri
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Popgrupa “Vizbulēni“ atklāj sezonu ar koncertu Pils parkā

Pēc vasaras atpūtas baudīšanas sparīgie “Vizbulēnu”dziedātāji bija priecīgi atkal kāpt uz skatuves, un ieskandināt jauno mācību gadu, sniedzot koncertu Cēsu Pils parkā, Jauniešu dienas ietvaros. Pusotru stundu garajā koncertā audzēkņi izpildīja dažāda rakstura un stila dziesmas, un iepriecināja savus skatītājus, dziedot gan grupās, gan solo. Prieks bija visiem klausītājiem un pašiem māksliniekiem, gan par iespēju atkal uzstāties, gan par atkalredzēšanos.
Neskatoties uz visiem ierobežojumiem iepriekšējā mācību gadā, “Vizbulēni “spēja apgūt daudz jaunas prasmes, un piedalījās daudzos koncertos, festivālos, un konkursos, gan Cēsīs, gan Mazsalacā, Kauguros, Rīgā, un Jūrmalā. Īpašs prieks bija par godalgoto vietu iegūšanu prestižajā konkursā “Popfest Jūrmala”, un konkursa organizatores Indras Railas teikto, ka “Vizbulēni” jau no iepriekšējiem konkursiem palikuši atmiņā ar labu, un kvalitatīvu sniegumu. Lai mums visiem veiksmīgs arī šis jaunais mācību gads !