Izvēlne
Nodarbības notiek pēc grafika. Izmaiņas grafikā tiek atspoguļotas sadaļā PASĀKUMI.Aicinām interesentus pievienoties programmās, kurās ir vēl brīvas vietas.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Nodarbības notiek pēc grafika. Izmaiņas grafikā tiek atspoguļotas sadaļā PASĀKUMI.Aicinām interesentus pievienoties programmās, kurās ir vēl brīvas vietas.

Daba – ornaments – māksla

No 15.-19.augustam Cēsu Bērnu un jauniešu centrā (CBJC) tika organizēta Vasaras skola “Daba – ornaments – māksla” mākslas pulciņu audzēkņiem. Tajā piedalījās 20 bērni – “Keramikas pulciņa”, darbnīcas “Auduma dizains tērpos” un “Mākslas darbnīcas” audzēkņi.

Vasaras skolas programma bija daudzveidīga, interesanta un aizraujoša. Tās mērķis bija pilnveidot interešu izglītības programmās iegūtās prasmes, kā arī iepazīt Cēsu Bērnu un jauniešu centra pulciņu piedāvājumu, to iespējas.

Visas piecas dienas Vasaras skolā tika pavadītas radošā gaisotnē, sadarbībā ar pieaicinātajiem meistarklašu vadītājiem un pulciņu pedagogiem, dalībnieki veidoja mākslas darbus, kuri bija apskatāmi noslēguma dienā izstādē Cēsu Bērnu un jauniešu centra 1.stāvā.

Vasaras skolu “Daba – ornaments – māksla” vadīja CBJC Mākslas darbnīcas skolotāja Ingūna Briede.

 

Fotogrāfijas aplūkojamas šeit

Lai visiem veiksmīgs un iedvesmojošs jaunā mācību gada sākums!

 

Informāciju sagatavoja: Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore Lāsma Dene