Izvēlne
24.03.-09.04. Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi”, 1.kārta Ceturtdien, 23.03 Ritmikas un “Grācijas” nodarbības nenotiek.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Šūšanas klases meitenes brīvlaikā apmeklē “Vasaras skolu”

No 13.-17.jūnijam Cēsu Bērnu un jauniešu centra Šūšanas klases audzēkņiem tika organizēta “Vasaras skola”. Tajā iesaistījās 20 aktīvas meitenes, kurām bija iespēja gūt jaunas zināšanas savā jomā un interesantu pieredzi.

Piecu intensīvu un piepildītu dienu laikā meitenes veica uzdevumus, kurus ikdienas mācību procesā nav iespējams nodrošināt. Darbojoties grupās, kopā ar pedagogiem un pieaicinātajiem speciālistiem, tika apgūta auduma batikošanas tehnika, auduma apdruka, gatavotas rotas, veidoti keramikas izstrādājumi no māla, darināti konfekšu pušķi, apgūti skicēšanas pamati, defilēšanas principi, stājas un kustību vingrinājumi, gatavotas kūkas un veiktas citas aktivitātes.

Šajā nedēļā meitenes apmeklēja arī Vidzemes Tehnoloģiju un Dizaina tehnikumu, tur iepazinās ar Apģērba dizainera asistenta profesijas apguves iespējām, kuras iespējams, plānojot nākotni, noderēs.

 

Paldies visām “Vasaras skolas” dalībniecēm par izturību un aktīvu iesaistīšanos aktivitātēs, kā arī Šūšanas klases pulciņa skolotājai Mudītei Blūmai par veiksmīgu organizatorisko darbu!

 

Bildes vari aplūkot šeit

 

 

Informāciju sagatavoja:
Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore Lāsma Dene