Izvēlne
jūnijs - augusts Cēsu BJC Vasaras skolas 2022 3., 7., 10., 17. un 21.jūnijā, 12:00-14:00 Radošās nodarbības floristikā “Radi, rotājies un ziedi!”
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Rokdarbu klases “Pats” vasaras skola noslēgusies

No 6.-10.jūnijam Cēsu Bērnu un jauniešu centrā notika Vasaras skola Rokdarbu klases “Pats” audzēkņiem, kuru vadīja pulciņa skolotāja Sandra Egle.

Vasaras skolā piedalījās 20 pulciņa meitenes, kuras kopā ar pedagogiem un pieaicinātiem speciālistiem interesanti un piepildīti pavadīja piecas jūnija dienas.

 

Vasaras skolas dalībniecēm tā bija iespēja iemācīties ko jaunu, padziļināt un nostiprināt savas prasmes dažādās rokdarbu tehnikās un tekstilmākslā, izmēģināt lietas, kuras ikdienā pulciņa nodarbībās nav iespējams, kā arī sadraudzēties ar sava pulciņa meitenēm un interesanti pavadīt laiku vasaras brīvlaikam sākoties.

 

Meitenes mācījās skicēt tērpus, darbojās ar mālu Keramikas darbnīcā, apguva mezglošanas, batikošanas, auduma apdruka tehnikas,  devās “izturības” pārgājienā uz Cīrulīšu dabas takām, guva pieredzes apmaiņu Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina vidusskolā, trenēja stāju un nostiprināja defilēšanas iemaņas, izkopa aktiermeistarības prasmes, gatavoja veselīgas un garšīgas kūkas un paveica vēl daudz ko citu.

 

Paldies Vasaras skolas dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos un vadītājai Sandrai Eglei par izturību un veiksmīgu ieceru īstenošanu!

 

Bildes vari aplūkot šeit

 

 

Informāciju sagatavoja:
Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore Lāsma Dene