Izvēlne
15.marts - 31.maijs Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu digitālā izstāde “Radītprieks” 31.marts- 13.maijs Izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu video norise “No baroka līdz rokam”
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Popgupu digitālā sadziedāšanās “Dziesmas Spārnos 2022”

Ikgadējā popgrupu festivālā “Dziesmas Spārnos – 2022”, kurš šogad norisinājās digitāli, iesūtot video priekšnesumus, piedalījās deviņi Cēsu novada dziedošie bērnu un jauniešu kolektīvi.

 

Savu dziedāt prasmi demonstrēja:

  • Cēsu Tūrisma un kultūras centra popgrupas “Hey” 1 un “Hey”2 – Inas Aizgales vadībā;
  • Cēsu Pilsētas vidusskolas popgrupa “Smaidiņš” – Ramonas Oļehnovičas vadībā;
  • Cēsu Bērnu un jauniešu centra popgrupa “Vizbulēni” (jaunākā un vidējā grupa) – Ingrīdas Zumbergas vadībā;
  • Cēsu Bērnu un jauniešu centra Vokālā studijas grupas “Sekunda 3”; “Sekunda 4”; “Sekunda 5” un “Sekunda 6” – Inas Aizgales vadībā.

 

Pasākuma mērķis – veicināt kolektīvās muzicēšanas prasmes un izkopt individuālo talantu radošās spējas. Kā arī padziļināt interesi par dziedāšanu popgrupās un mazās vokālajās grupās.

 

Ceram, ka nākošajā gadā kolektīvi satiksies klātienes pasākumā un skatuvi piepildīs “dzīvajā”, gūstot  jaunu pieredzi un sava talanta apliecinājumu caur dziesmu!

Paldies visiem dziedātājiem par aktīvu līdzdalību un kolektīvu vadītājiem par ieguldījumu, gatavojot priekšnesumus un video ierakstus!

 

Uz tikšanos nākošajā gadā!

 

Dziesmas pilnā apjomā vari noklausīties šeit

 

 

Informāciju sagatavoja:
Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore
Lāsma Dene