Izvēlne
Aktuāli -  Šūšanas un modes un stila aksesuāru pulciņš savu darbību uzsāks ar oktobri Pirmdien, 25.septembrī VIVA nodarbības nenotiek
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Popgrupas “Vizbulēni” darbīgās brīvdienas

Spītējot lietum un vējam, Cēsu Bērnu un jauniešu centra popgrupas “Vizbulēni” audzēkņi  28.un 29.maijā turpināja savu koncertdarbību,  ar dziesmām kuplinot divus aizraujošus un interesantus svētku pasākumus.

  1. maijā popgrupas lielās meitenes uzstājās sportisko aktivitāšu pasākumā “Auto, moto, velo sporta spēles visai ģimenei” Mūrmuižā. Paralēli sportiskajām aktivitātēm noritēja arī vairāk kā divu stundu koncerts, kur uzstājās pop grupa “Notiņas”no Valmieras, un “Vizbulēni”. Meitenes sniedza stundu garu koncerta programmu, priecējot klausītājus gan ar grupas, gan solo repertuāru.
  2. maijā “Vizbulēni”un mini”Vizbulēni”devās koncertēt uz Rīgu, kur Esena dārzos norisinājās lielisks ģimeņu pasākums “Bērnu dienas”. Bērniem tie bija neaizmirstami svētki, dažādas atrakcijas, aktivitātes, un protams – uzstāšanās koncertā. Mazajiem bērniņiem šī bija pirmā uzstāšanās uz skatuves, un viņi turējās braši!

Uz tikšanos nākamajos koncertos!